Kaunas vakare 2


Kaunas vakare 2

Canon Powershot S30

bshki beryshio…

nejaugi visi siandien ta pati gražu dangu matė? Mirkt

vAMPiro, kodel berysio?

o judu (*Saulės-Siela*, vAMPiro), kaip žiūriu, visur ir dėl visko pjaunatės… Šypsenasusitaikykit vieną kartą…

Neblogai, pasirodo ne man vienam siandieninis dangus uzkliuvo.

pala bishki nesupratau??? :# ash tai nesipjaunu ji irgi nesipjauna… ash kalbu kad fotke beryshio… t.y. dangus grazus bet to neuztenka neustenka pro langa ji nufotkinti… kai matosi beryshio apachia kazkokie namai ar kazkas panashaus… bent prie tilto butum priejes… nu zhinau ten tokie dryzhuoti sportininkai vaiksto po ta kauna vakarais tai baisoka bishki neshtis fotika… bet tiek to…su kazkuom gi reikia duoti ta grozhi dangaus? negi lipdamas i lova pasimyleti ish pradziu ishgersi bonke alaus (cia apachia) ir pasimylesi (cia tas dangus raudonas) ??? blin jus galvokite ka jus fotkinate ir ish viso… toks bredas cia papuola kad net baisu pagalvoti… OK ash irgi taip fotkinau priesh milijarda metu priesh musu Jiezu. bet tai dabar suprantu, kad nevisai tai yra idomu, todel bandau be kraujo ir jums tai idiegti… puslvalanduka pagalvojus tikrai butu imanoma sugalvoti idomia kompoza… nulekti su marshrutke kur nors apie ka pagalvojai ir nufotkinti… negi sunku??? jooo nu vsio…! NErekomenduoju…

Nepyk vAMPiro, kritika yra gerai, savaite turiu fotika ir kolkas nagrineju jo funkcijas, siandien kaip tik buvo grazus dangus, tai sumaniau nufotkint. Apie kompozicija negalvojau, gal kita kart. Aciu uz nuomonekad ir labai kritiska)

NU JO AISKU nevisada visuomene turi ishvysti pirmus tavo zingsnius Liežuvis

vAPMiro, vienoj vietoj matosi statoil zenkiukas, tiks i kompozicija Juokiasi

o prie ko tas aciu…idomu…? Mirkt

ir idomu kodel “il” profilio neina paziuret? Nekaltas

kiek aš suprantu, tai il ne bangietis, todėl jo profilio ir nėra… o tas ‘ačiū’ man irgi keistai skamba…

hmm, o tai kaip jis tada cia parase?

na pabandyk atsijungti ir ateiti kur nors čia… tai irgi leis parašyti komentarą…