Katiliuko aprisimas


Katiliuko aprisimas

KAip toks katilo aprisimas , ar nieko cia netruksta? plius dar reiktu padaryti viena kontura i antra auksta, gal uztektu pastatyti trisaki nuo boilerio sakos??

Kede yra… truksta tik dezes alui Cha chaAtsidarai dureles katiliuko ir gaunais zidinukas Cha cha

Alus irgi gerai bet domintu komentarai del katilo aprisimo.

tiesa, o cia is kolektoriu pas tave i kur eina ? cia tik grindinis sildymas koleikas irengtas ar ir i radiatorius eina, kaip suprantu cia rusys ?

O ka tu vadini aprisimu? Pas mane taip ir stovi katiliukas, o ten ten dar aprisinet? Vamzdzius apsiltint gali jei rusys saltas.

nu saltas ar siltas nesvarbu, ziema visviena nuostolis bus, tad siulau investuoti i vamzdziu apsiltinima, pajausi skirtuma.

Cia katiline ne mano , turiu visiskai toki pat katila dabar reikia pajunkti visa sistema prie jo (padaryti aprisima), o sioje nuotraukoje pats panasiausias vaizdas kaip turetu atrodyti ir mano aprisimas, Tik vat ka cia reikia ka pataisyti, ar cia viskas ok???

nu principe as keisciau kaip ir parasiau tau. Aisku reiktu ivertinti ar tikrai tau reikia 2 siurbliu ? pats zadu pajungti 4 radiatorius pirmame aukste ir 4 antrame, plius 2 dydesni ir vienas mazas ratas sildomu grindu, ir planuoju visa tai paleisti vieno siurblio pagalba. Nu dar gal boileri jungciau pries ketursaki, iskarto ant katilo iseimo ir karsciau ten ir tada ketursakiu galeis reguliuoti padavima. Ir sakau keistai cia kaiptais vamzdziai eina apacion, nebent tai ne rusys o pirmas aukstas. Dar jei statysi ant radiatoriu galvas tobis nebutina statyti ant kolektoriu kranus.

nu dar ka cia pripaistysit. taigi kraneliai ad uzdaryti kuria nors saka i radiatorius. termostatines galvos kad galima butu temp.patalpos pareguliuot.

ir dar jei bus gridinis sildymas dek reguliuojama oletoriu

grindini sildyma jungciau lygiagreciai u radiatoriniu. maziau ventiliu reiks suioti norin palikti tik gridinio s konturus

ar patenkintas katilu? pas tevus toks pats stovi, tai lg ir prisildo.

Na vat susikonstravau ir as remdamasis sia schema, kas gavos galit paziuret dienorastyje