katiline (v)


katiline (v)

gražu Gerai

nu ir privedziota Pavargęs

liuks, labai tvarkingai atrodo Gerai

pagarba

va čia tai grožis… narmaaaliai Gerainorėjau pasiklausti: pas mane stropuva stovi (dar nepajungta) ir yra tik grindinio vamzdeliai išlindę iš sienos… reikia dar kolektorių ir t.t. kiek kainuotų toks vat galutinis produktas kaip čia? ta prasme kiek reikėtų atiduoti santechnikui už darbą? ir kokios dabar vilniuj kainos vaikšto? nes turiu pažįstamus 3 santechnikus, kur kainos nuo 1k iki 1,5k. ir gal yra kokia pati optimaliausia schema skirta tokiam namui kai pirmas tik grindinis o antras radiatorinis? ačiū Šypsena

seip sunku grozi padaryt jei jau viskas nuo pradziu daryta ne paties, darbas kainuoja ne brangeu uz Pinigai Cha chaseip dabar stropuva irgi darysiu Šypsenair vamzdeliai irgi ish sienos iskisti Cha chapo poros savaiciu tureciau pabaikt tada foto gal bus Šypsenao katilines schema priklauso nuo katilo pajungimo schemu del garantiju ir tt aisku dar biski aftajiobtvaimatizuot reikia kad nebutu visokiu bajeriu Mirkt

boileriukas Drazice kaip pas mane Šypsena , cirkuliacinis kaip matau Wilo Nekaltas, siaip mes vienam objekte juos pabandem ir nemazai ju teko keisti, sau pasistaciau Grundfosa. Is tikro labai tvarkingai padaryta Taip Gerai. As gal dar vamzdzius paizoliuociau kevalais ar kita izoliacija Taip

tas baltas boileris elektrinis ? o tie raudoni desinej katilas ?kieto kuro ? nemuskit Cha chagrazu Gerai

katilas, pjuvenom padarytas kurenti jei neklystu. Uznesa i Atmos. bet gali but ir Atrama. Boileris daugiau i kombinuota nesa. Ale namatau kur jungtusi el. lizda. P.S. Katilas bus Opop greiciausiai.

kitoj pusej garazhas rozetes tiesiai ten kur reikia skyle jablynkst, ir vsio rozete stovi ten kur jai vieta pagal aciradusius vamzdukus Mirkt

vaizdzialis tikrai vertas pagyrimo tik man atrodo kad čia kokiai 60 kv ploto apšildyti Gerai