**KASCO Ar verta drausti KASCO draudimu??? Patarkite **

Į kurį draudimą kreipsiesi tas ir atlygins… A700

Taip TaipA700

jum tik kad pasiaispyt Veeene nu tai siaip klausiu Laimingassuprantu - jei kalta as - man kasco apmokes Taipaj nu ok, eikit dirbt Cha cha

Gal kas žino kuri draudimo kompanija atmetus Lietuvos draudimą, Ergo ir IF draudimą geriausia. Klausiu tam nes šios 3 didžiausios nedraudžia mašinos CASCO draudimu be franšizės. O man būtinai reikia be franšizės nes mašiną ruošiuosi laikyti daugiabučio kieme, kur didelė tikimybė, kad nuo jos nulupinės moldingus (mašina BMW525 1990m.). Taigi draudžiant pvz. Ergo siūlo tik su 300Lt franšize t. y. nulupus moldingus aš išmokos negaučiau. Gal kas žino kaip Baltikums draudimas jie be franšizės draudžia už 650Lt. (Ergo už 825Lt su 300Lt franšize).

Kiek teko susidurti su jais, tai ilgai užtrunka kol išmoka , o šiaip tai nieko ten jie… NekaltasA700

O išmokas realiomis kainomis paskaičiuoja?

Na jie ziuri “rinkos kainomis”. Pvz maniske P406 96 buvo ivertinta 12tukst. Tai net nzn cia daug, mazai, ar normaliai, kiek ziurejau kainas tai lyg ir normaliai.

Aš turėjau galvoje įvykus draudiminiam įvykiui pvz. avarijai ar nuniokojus automobilį ar užtenka išmokėtų pinigų remontui?

JEIGU TAU KASNORS YKALE IR TU NEKALTA(S) TAI TAU REMONTUOS MASINA TAVO KASKO O NE PRIESININKO CA. TIK TAVO KASKO PO TO IS PRIESININKO CA PINIGUS PASIIMS BET TAI JAU NETAVO REIKALAS rasau didziosiom nes matau kad yra zmoniu kurie masto kazkaip atbulai Cha cha

Man nepatinka štai kas:tarkim mašiną įvertina-10.000Lt,įmoka tegu būna-1000.Bet jie,padlos vagystės atveju tų 10.000 nemoka Piktas,o išmoka tik 90%,t.y.9000. Tai sakau jei jau visų pinigų nemokat,tai gal galiu ir aš įmoką mokėti tik 90%,t.y.900,sako-NE Ne.Padlos,ne kitaip

rasysiu irgi didziosiomis Cha chaJEIGU TAU KAS NORS IKALE IR TU NEKALTA(S), TAI TAU PIRMA REIKIA KREIPTIS I KALTININKO DRAUDIMO KOMPANIJA(KURIOJE JIS APSIDRAUDES CA), JI IR REMONTUOS MASINA. TACIAU, JEIGU KALTININKAS NEAPSIDRAUDES AR YRA KITOS PRIEZASTYS, DEL KURIU NENORI KREIPTIS I KALTININKO BENDROVE, GALI KREIPTIS I SAVO DRAUDIMO KOMPANIJA, KAD GAUTUM ISMOKA PAGAL KASKO, O TAVO KOMPANIJA PATEIKTU REGRESA KALTININKO KOMPANIJAI.

Fransize galima ir issipirkti (nesakau, kad visose DK ir visoms TP Mirkt), t.y. sumoketi brangiau uz draudima, bet veliau ismoka gauti neisskaiciuojant fransizes Laimingas Pvz., as draudziuosi be fransizes LaimingasKazin, ar liko dabar salygines fransizes? Nekaltas T.y. jeigu nuostolis virsija fransizes suma, tau ismoka neminusavus fransizes, o jeigu = arba mazesnis, iskaiciuoja arba is viso nieko nemoka

Tai daroma tam, kad ir Tu dali rizikos prisiimtum, o ne visa ja atiduotum DK Mirkt Kiekvienas vertina savo rizika Laimingas

ne visos aiksteles atlygina nuostolius, o DK - atlygina Mirkt

o tai ta 300 Lt fransize taikoma ir vagystes atvejui Nekaltassiulyciau pasidometi, kokiems draudiminiams ivykiams ji taikoma Mirkt

O tai aš sumokėdamas tuos pačius 900 vietoj 1000 jau rizikos nebeprisiimu ??? Nekaltas

Tie 10% is 100 yra fransize vagystes atveju MirktTai gi tu draudiesi ne tik nuo vagystes NekaltasDidziausia svori draudimo imokoje sudaro draudimo imoka nuo avarijos, o ne nuo vagystes (pabandyk palyginti prie progos) MirktTai jei Tu moketum 90% nuo draudimo imokos, tau reiktu ir nuo avarijos ismokos moketi 90%, ane? MirktO jei rimtai, gali draustis ir 100% nuo vagystes, tik tai brangiau kainuos, bet ir ne visose DK ir ne visoms TP pasiulys Laimingas

90% nuo avarijoje patirtos žalos Nekaltas,tokia išmoka realiomis serviso kainomis mane tenkintų Taip,bet labiau aš žiūriu ne į avarijos riziką,o būtent dėl vagystės,o toj kontoroj kur norėjau 100 proc. nedraudžia Piktas

drauskis kitur Nekaltas

Kiek zinau daug priklauso nuo tam tikru aplinkybiu del franhizes pvz amzius iki 25 m ir (arba) vairuotojo patirtis iki dvieju metu Cha cha butinai eina su franhize arba kai kurios bendroves taiko toki dalyka kaip : Girtas jei pirma karta draudi masina ju bendroveje tai butinai su franhize kiek zinau tai dare LINDRA Baisu