**KASCO Ar verta drausti KASCO draudimu??? Patarkite **

tai tau turbut brangiai apsimoka, nes man kaip paskaiciavo ERGO tai as vos nenugriuvau,

Audi, kasko ir pigiai visishkai nesiderina Šypsena

Su viena avarija jau viskas atsipirko ir su kaupu. Cia kaip ispuls, gali visa gyvenima moket kasco ir neturet avariju ir kitu problemu, o gali jau kita diena ivairuot i kelma Mirkt As i kelma praita ziema ivairavau vos 3dienos po draudimo.

dar toks klausimelis, jei netycia aikstelej uzkabinsi ka nors ir pas tave atsiras tarkim mazas mazas ibrezimas ar verta kriptis i kasko draudikus??? ar geriau paciam tvarkytis… Ir kaip del kitu dalyku… pvz ateini is parduotuves o pas tave durelese ibrezimas kaip tada??? Labas

Yra franchize, pas mane 300lt, tai jeigu tvarkymas nekainuos tiek pats tvarkaisi, o jei pvz.: 301lt sumoki 300lt ir jie tvarko Mirkt Na o del smulkiu tvarkymu tai priklauso kaip laiko turi.

Verta, mano auto nors ir nevagiamas, bet apsidraudziu jau antrsu metus, simet imoka 750 ltl, auto ford focus, bendrauju su LD Šypsena

Ar susidurei su draudimo ismokom, ar dar nebuvo draudiminiu ivykiu??? Cha cha

man tai labai idomu dabar tapo kaip ilgai LD taiso masinas (tarkim po mazos avarijos kur reikia tik bamperi nauja uzdet ir kapota islygint). kiek ilgai tai trunka ir kokios galimos problemos? pas mane be franchizes ir masina kolkas sveika Mirkt

Nepriklauso nuo dr kompanijos , priklauso nuo serviso kuriame remontuoji… :v A700

blem, taip ir neatsaket…tada klausiu kitka… tai franshize tai tipo jei 300 , tai jei maziau - netaiso, kas daugiau nei 300 taiso, tik tuos 300 as jiem duot turiu?

Franšizė tai suma kurios DK nekompensuoja. Arba tai yra rizika , kurią prisiima auto savininkas… Iš draudimo išmokos minusuojamas franšizė ir likusi suma atlyginama… PZV jai franš 300 lt tada : 1.žala 250 - nemoka nieko, 2.žala 301 - moka 1lt 3. žala 1300 - moka 1000 Aiškiau ??? A700 Labas

Kaip geriau drausti su franchize ar be?? Cha cha

Ten yra ivairios salygos su ta franshise, o ir franchise yra ivairiu dydziu.

eina sau…tuos 300 lt nuo 4 iki 6 men uz aisktele butu Cha cha man tai didelis pinigas Taipo pvz jei as nekalta kai man ipyle, tai tik is CA gaunu ismoka ar ir ir casko???

Kaip kam , jei nekaso smulkūs įbrėžimai - tada su franšize - bus mažesnė įmoka , jei nori , kad atlygintų ir smulkias žalas - tada be fra - įmoka didesnė , bet ir atlygins viską… A700

Išmoka ir pagal kasko , tik kai kurios kompanijos atskaitinėja franšizę , o kai kurios NE… NekaltasA700

_Metine draudimo imoka Jusu automobiliui yra 600 Lt. Draudimo suma yra 3600 Lt. Automobilis yra draudziamas nuo siu riziku: autoavarija, stichines nelaimes, treciuju asmenu tycine veika, vagyste. Automobilis draudziamas su 150 Lt fransize. Draudziant automobili nuo vagystes yra reikalinga signalizacija atitinkanti 4 lygi._vo, atrase ma draudimas pagaliau Laimingaso tai ze…man ivare pvz i sparna, remontas 450 lt Nekaltas tai ir CA duos 450 ir kasko 300 lt?

Tikrai idomu kaip su Civiliniu ir Kasko kai tau ipyle tu nekaltas, kaip apmoka, is kokio draudimo pvz. jei zala apie 500 Lt

Jo Juokiasi duos , pasivys ir dar dadės JuokiasiĮstatyme numatyta, kad už turtui padarytą žalą gali atlyginti tik 1 kartą… P.S. fiestai sparno remontas 450 kainuoja ??? JuokiasiA700

cia kaip skaiciuosi, o jai masinos verte kokia 10.000lt (cia nera jau labai daug) ir iplieki kur nors kur remontas kainuoja 2000-3000lt , as jau neklabu apie visa masinos sugadinima… tai 300 nublankstac Nekaltas