kas zaidet postal2

kas zaidet postal2

Tai pereik ant dsl’o Šypsena Bus greitis toks Cha cha

[dF]

oi ble…man pasvajot iki tokiu greiciuNekaltas…skynet rulezzNekaltas

Pas mane tada dar greiciau, nes laikosi ant 490 - 500 KB/s, bet va vakare kaip kompiuterinej nieko nera tai 1024 KB/s buna.

[dF]

Priklauso nuo greicio. Siaip mano greitis laikosi apie 170kb/s Jei taip pastoviai, tai per kokias 8 val. Šypsena

5GB Apakęs oho pas mane per kokius 5 menesius…Baisu

rodos i ta serva nepateksiuLiūdnas

cia reikai greito ineto tai as irgi parsisiusciau Šypsena o pvz tau sycorax per kiek parsiustu 5GB metal gear 2?

Visus savo geimus gaunu is mIRC botu. Kaip gaut, galit pasiskaityt biski auksciau Šypsena

as is ftp atsisiunciau…o zaidimo stiliaus nesuprasi…eini…su koja duris ispiri…ciuva padegi, arba suspardai…su kastuvu galvas nukerti kaip mclaudas…nu toks smagus zaidimas…chatoi kedes televizoriu…langus gali ispardyt…nu toks savotiskasCha chaCha cha…lavona dauzai po visa kambariNekaltas

ftp://212.122.68.39 jei ieisiNekaltas

Gix,tai gal zinai is kur ji gauti?is kur parsisiusti-mano nuomoj jo neraLiūdnasLiūdnasLiūdnas
o koks zaidimo tikslas?
Šypsena
Kas nors pasakykit is kur galima parsisiusti ar kitaip gauti!!!Žliumbia

nu ka…pazaidziau…ir paliko nebloga ispudi…ziaurus labaiNekaltas…galima su kastuvu su zmogaus galva fulia zaist ir pans…idomus toks…

kas tai per zaidimas?girdetas,bet nesu zaides ir musu kompinej jo nera-klausiau kazkada…
tai gal ir man pasakysi is kur siunteisi?Šypsena

Pasakyk jeigu nespaudi is kur Šypsena Jeigu sakyti tai i prv parasyk Cha cha

[dF]

Tai aisku !!! Juk ten kompiuterine jie turi tureti naujausius Mirkt Ir isnuomuoja uz 2 litus Gerai

[dF]

pasakyk is kur siuntiesi ple nebook zhalkinis Mirkt

kur tu gyveni kokiam mieste?? beje net ir naujausius zaidimus uz 2LT nuomuoja?

Pas mus cd issinuomuoti 2 litai Šypsena

[dF]

biski tavo kainos nesuprantu , issinuomuoti zaidima kainuoja 5LT ir ji isirasyti y cd kainuoja nu maziau nei 2LT ziurint kox cd, taigi net neapsimoka, nors ka as cia vistiek nesinuomuosiu Šypsena

zaidziu jau senia ZJB zaidimas
uz 7.lt galiu prakalti
+37061034464