kas yra normalios temos?

kas yra normalios temos?

a?
visi verkia, kad nera… Nekaltas
as jums ju prirasysiu, tik nezinau, kas tai tokio… Nekaltas
Cha cha

patys nezinot, ko norit! Nekaltas

tokios temos kokios blevyzgose netoleruotinos kituose klubuose ir forumuose o tokios temos kaip kituose klubuose ir forumuose netoleruotinos blevyzgose Nekaltas

as labai tolerantiska, todel man reikia konkreciu pavyzdziu… Nekaltas

gudruoleCha cha mes tau temu prikursim cia,o tu poto jas paskleisiCha chaneisdegsKandaMirkt

puikiai, bet nevisi tokie kaip tu Nekaltas kokio pawyzdzio nori? kokio klubo? ar konkrecei blevyzgu? seip juk ne visu nuomone vienoda, ne visiems normali tema yra normali ir atvirksciaiNekaltas visiems juk neitiksiNekaltas

  1. Jokiu temu apie sex’a. Jeigu nori kurti tema apie sexa, tai eik i kluba "IKI 18", ten tokios temos labai aktualios ir laukiamos.
  2. Jokiu temu apie masturbacija, jeigu turi klausimu sia tema, taip pat gali kreiptis i "IKI 18".
  3. Negalima kurti naiviu temu: "As valgiau bulvinius blynus - ar as dabar esu blynedras?", "Kaip jaustis kaip tave apsika varna?" ir etc.
  4. Jokiu floodinimui skirtu temu.

net nesiruosiu taip daryt! Nekaltas
man idomu, kas jus isvis domina…

ko negalima matau- to pilna! Nekaltas
skaityk klausima dar karta! Cha cha

Svarbiausia viska vertinti adekvaciai ir disponuoti esamais dydziais Nekaltas

abejoju ar sugebetum Cha cha

tai as ir neprasau uz visus atsakyt… Nekaltas
pvz., tau?

Gal jau baik nusisneketi?

blia tai man apie kiekviena kluba dabar?Nekaltas

O zdarova Vievio paukshtyno seube, dar nepasodino?

tai rasyk apie tuos, kuriuose dazniausiai buni

von abu is cia! Cha cha

Ne mes dar su Renaldu babazarinsim

maay yra esme tame kad nenormalias temas kitur uzhrakina moderai, todel man jos visos pagal tema ir neturiu pretenciju, bet kartais susinervinu blevyzgose del netikusiu temu, todel cia visi ir dejuoja kad temos netokios, ner kas tvarko.pvz kox balaganas buwo vasara cia Baisu aj vnzdz

Vel "minties galiunas" savo firminius "samojus" laido… beje, ar tu tikrai toks durnas, kad nesugebi sudeti skyrybos zenklu, savo 7 zodziu sakinyje?