kas yra dievas?

ne cia ji tiesiog nori suzinot kas jos laukia del neistikimybes Juokiasia jo Juokiasi tiksliai…is pradziu tema apie meiluzius, na o po malonumu ir baime apeme, kas bus…

jeigu tiketi spauda, tai Lietuvoje dievas yra Tyus Edney, o pagrindine religija - krepsis Juokiasi

Sakai, kad dievo nematei, todel nezinai. Mirktpaskui sakai kad uzaugs jis, tai gal pamatys… Mirkt tada pats nuspres. P.S.bet geriau jau nepamatytu nes paprastai kai dieva pamato ar jis su zmogum pasneka, tai kiti ji greit pripazista nepakaltinamu…, nepaisant kad patys kalbina pastoviai…na turbut atsakymo nesitiki Mirkt

Sakai, kad dievo nematei, todel nezinai. paskui sakai kad uzaugs jis, tai gal pamatys… tada pats nuspres. P.S.bet geriau jau nepamatytu nes paprastai kai dieva pamato ar jis su zmogum pasneka, tai kiti ji greit pripazista nepakaltinamu…, nepaisant kad patys kalbina pastoviai…na turbut atsakymo nesitiki jau daug metu esu dievas ir su kuo tik pabenbrauju visi pasveiksta ir visiems padedu, ir kiek atsimenu nei vienas dar neisprotejo Girtas Girtas

nuo salvia divinorum temos nusokau entuziasmas pagavo, tas tiesa, bet suprantama, kai tokia proga o viespats vardo as neminiu, nes kaip matai, savoka, kuria turiu omeny, yra ne is didziosios, vadinas tai ne vardas krikscioniu viespaties, o klausimas apie kureja, kuris gal net neturi vardo arba ji vadiname kitais vardais as ir norejau paklausti, kaip pasielgti, ka atsakyti nenorint mazam vaikui nieko primesti, as, pvz., toleruoju visas, kokias zinau, isskyrus, satanizma, religijas, kiekvienam savo, bet tai taves vaikas klausia, nepradesi gi tokiu marmalu penkiameciui malt

O kam sakyti,jei jo nera? Nekaltas Kol mazas-uzteks pasaku apie elenytes ir brolius juodvarniais lakstancius,tad kam sudetinga pasaka i galva grusti?Jei uzauges nores saviapgaule uzsiimti-pats susiras ir sau prisitaikys.Tokia mano subjektyvi technokratiska nuomone.

emmm… gal as nelabai aiskiai klausima formuluoju???

Sakai, kad dievo nematei, todel nezinai. paskui sakai kad uzaugs jis, tai gal pamatys… tada pats nuspres. P.S.bet geriau jau nepamatytu nes paprastai kai dieva pamato ar jis su zmogum pasneka, tai kiti ji greit pripazista nepakaltinamu…, nepaisant kad patys kalbina pastoviai…na turbut atsakymo nesitiki jau daug metu esu dievas ir su kuo tik pabenbrauju visi pasveiksta ir visiems padedu, ir kiek atsimenu nei vienas dar neisprotejo Girtas GirtasJo. O aš jau penki metai kaip esu Marija Stiuart. Ir kai parūkau žolės, naktim su mano galva balti arkliukai stadione futbolą žaidžia.

tu paklausei,kas yra dievas.As atsakiau,kad jo nera.Gal neaiskus atsakymas buvo???

Cha cha tau jo nera, kitiems yra, cia kaip ir su laime, vieniems viena teikia laime, kitiems kita, dar kiti amzinai nelaimingi. Technokratija neturi nieko bendro su egzistencine filosofija. Is tikro dievas yra pinigai. Meluoju aisku.

tu paklausei,kas yra dievas.As atsakiau,kad jo nera.Gal neaiskus atsakymas buvo??? “kas yra dievas?”, tai temos pavadinimas, ir man , kas yra dievas, aiskinti visai nereikia, o mano klausimas visai kitoks. Klausiu, ka atsakytum, vaikui taves paklausus, butent, nenoredama, gilintis i visa krikcioniu pasakojama istorija ar religijotyros vadoveli perpasakodama, ka atsakytum trumpai? Jei jusu nuomone, kad dievo nera, tai tegu, bet man, pvz., jei buciau vaikas, sulaukus tokio atsakymo, kiltu klausimas, kodel skirtas pavadinimas tam, kurio nera, su logika kertasi, ania?

visiems jiems atsakyciau : -dievo nera tai tik pasaka…

beje, jei uzkliuvo terminas, tai pora zodziu apie ji esama teorijos, kad zodis “dievas” buvo vienas is proteviu pagoniu dievu, stabu ar vadinkit, kaip norit, vardas. Kriscionybe skelbe misionieriai, atkeliave “barbaru” krastan, kuris sneka nesuprantama “laukiniu” kalba, kad politeistams butu lengviau priverstinai pereit prie vieno vienintelio dievo -Dievo-, aiskindavo, kas yra Viespats, jam uzvadint paeme paties auksciausio ar vieno is auksciausiu genties panteono dievu varda. O senojo termino kitokio, kaip dievas, nebeliko, nes atejo laikas ir beveik visi buvom krikscionys, tai dievas buvo Dievas. Stai dabar vel kita karta, nebutinai dievas yra Dievas, kuris yra danguje, bet kita vertus, toki zodi turime, vadisnas, kazka jis reiskia… jei buciau, vaikas po atsakymo, kad dievo nera, uzspringciau is juoko, sumisimo, kazko slepimo nuo manes, arba nesuprasciau, kodel mano tevai negali pasakyt nieko apie ta kuri daznai vartoja, pvz., jaustukuose ( "o, dieve). Iliekite truputi aiskumo.

o tu nevartoji visokiu "bl…,"su…ir tt?Taip pat savotiski jaustukai…Iliek aiskumo,ka jie reiskia?Pagal tavo logika,jei zodis vartojamas placiai,jis turi prasme,tai ir isaiskink man,durnai,ka sie “jaustukai” simbolizuoja… Cha cha

amzus nesvarbu o atsakyciau kad dievas yra Zmogus Taip

What’s up, nigger? Juokiasi

Gerai

musu zemes kurejas.

Gerai Geraiberods, atsirado zmoniu supratusiu klausima Šypsena

o kam vaikui meluot?visi zinom,kad zeme susikure del cheminiu elementu atsitiktines tvarkos susideliojimo…Ir nei Dievas,nei velnias tam itakos neturi…