Kas turite dekoratyvinius triušius??? pasigirkite, pamokykite, patarkite!!!!!

Nu mano triusis tai atsigula i akvariuman kur nera pjuvenu tai viskas matosikai paziuri per stikla is apacios.Cha chaCha cha

Maniškė irgi tuos vitaminus su jogurtu labai valgo Šypsena Jau dabar žino, kad kai dedi maistą, tai kad ir jų gaus, tai prie maisto nelenda tol, kol nepaduodi tų vitaminų. Pati lenda prie rankų ir ieško jų Cha cha

Na mano pussesere turejo dekoratyvini triusiukaŠypsena siaijp taij mielas gyvunelis, bet jis kandziodavosi, draskydavosiNekaltas Na o siaijp taij diena ji paleijsdavo po namus lakstyti taij kur noredavo galedavo begti(dazniausiai uz lovos tupedavo)Šypsena

O maniskiui patinka su medumi tie saldainukai Šypsena
http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1470058-=(1689561116

O šeip jie megsta buti nat ranku?? Galima vesti į laukaApkabinimas Ar nelabai?

pries savaite nusipirkau triusiuka. nulepausi. sian pradejo viduriuoti… zinau kad daznai jie nuo to mirsta, bet nesuprantu ka blogai darau?Liūdnas atrodo visko turi, visko uztenka… bet jis vistiek linksmas laksto… gal dar nera labai blogai? ka daryti? ryt zadu nunest pas veterinara…

maniskis tai nelabai megsta ranku, nu maximum apie 5 min isbuna, tada pradeda kandzipotis ir draskytis, taip isreiksdamas nenora sedet ant ranku, bet kai sukuoju, tai ilgai gali isbuti, kai jam patinka. i lauka galima, paleisti kiek tik nori, tik pasirupinti reik, kad poto rastum ji ir kad kokie kt gyvunai nesuciuptu. galima aptvertoj kokioj teritorijoj paleisti. as tai kai paleisdavau kieme tai pasislepdavo po masinom, ir niekaip nepagaudavau. ant slapios zoles negalima paleisti ir ant saules palikti negalima. nu zodziu galima paleisti, bet reik rupintis juo, kaip mazu vaiku.

na gal nera nieko labai bloga, gal tiesiog pakeitei maista, netoki duodi koki duodavo pries tai seimininkai. nuo darzoviu jiems biski viduriukai atsilaisvina. pabandyk ju visai neduoti kuri laika. ir nuo zolytes vasara, siaip jei siena duodi ir sausa maista, neturi paleisti ju, tada jau verta sunerimti…

kol kas dar tik sausa maista duodu… bet jau lyg susitvarke jam visi tie reikalai Šypsena

Aš pirkau is Kikos tušiukaŠypsena Ar jo butina skiepiti? ir nuo kokiu lygu?

o triusiukus galima maudyti? ir isviso ar to reikia? Šypsena
bent kojytes nes nesvarios Šypsena

Man reikia labai dideliso pagalbosApkabinimas
Nusipirkau tušiuka jei kažkur 3 men. Ar ji butina skiepiti nuo maro ir dar kažkokios ligos?
Nuejau pas veterinare man pasake, kad tušiukai neatlaiko spiepų ar tai tiesa??? Kitas veterinaras sako kad atlaiko ir vikas okŠypsena
Tai kaip man daba pasielgti?? Ar siepiti ar ne labai bijau kad gali neatlaikyti skiepuLiūdnasLiūdnas laukiu jūsų atsakymoŠypsena

Mano triusis karta buvo suviduriaves ir prie kailiuko jam prilipo tie sh… po to sudziuvo, tai prausiau. Šypsena Nieko nuo to neaatsitiko, bet be reikalo maudyti nevertetu. Triusiams maudynes nepatinka. Užsispyręs

As turiu triusi Panka. Jis gana tvarkingas. Viena sena triusininke patare menesi jauno triusiuko neleisti lakstyti is narvelio -tai pasitesino - dabar paleistas is narvelio pankas spiru nepalieka, grizta i narveli "reikalu" padaryti ir siaip laidu neliecia. Eda viska, labai megsta varske.

oooo, kokios temos Laimingas mano sena tema Mirkt
as irgi vis dar turiu triusi. jeigu kas norit galit mano dienorastyje jo foto paziuret Mirkt jeigu kas norti galiu ir patirtimi pasidalinti.
ten kaskas rase kad viduriuoja, mano triusiui taip buna nuo netinkamo maisto, pavyzdziui jeigu priedo prie sauso maisto duodu per daug obuolio arba kopusto, tada jam pucia pilva ir labai viduriuoja, bet poto nebeduodi kopustu arba obuoliu ir praeina… Cha cha

Norim ir mes isijungti i ‘triusininku’ gretas. Ka tik perskaiciau visas jusu rasliavas apie triusiukus ir keliu viena is temu i virsu, bo ir mums daug klausimu vis atsiranda, nes mociute trimetei anukei gimtadienio proga padovanojo balta dekoratyvini triusi, tad kol kas visa prieziura ir rupesciai uzkrauti tevams. O supratimo apie juos kol kas ne marios.
Taigi triusi, kol oras dar siltas, apgyvendinom balkone, tai turi bicas plota ir laisves sociai. Atsalus teks kraustytis su narvu i vidu iki pavasario, paskiriant vakariniams pasilakstymams virtuve. Su maistu kol kas neeksperimentuojam, nes kaip cia suzinojau, kad gana lepus padarai yra, tai bijom kuom netinkamu uzserti. Parnesam kiaulpieniu lapu, dobilu, parduotuvinio maisto, vakar gavo siek tiek padziovintos juodos duonos (ar galima duoti daugiau? kokia geriau - balta ar juoda?), viena karta nukniso is kibiro pomidora ir visa sutase, tai kartais duodam ir pomidoro (ar galima?)Laksto zvalus ir atrodo laimingas, pribega pasauktas. Va reiks nusipirkt zirkles ir ismokti nagus karpyti.
Dabar paporinkit man, triusiu zinovai:
1)Kaip ten su skiepais? Ar reikia ir kada reikia skiepyti? Nuo ko?
2)Parekomenduokit koki triusiu veterinara, patogiausia butu kur nors netoli Lazdynu (kazkas minejo prie tv boksto yra, reiks pasidomet)
3)Kokio maisto visai NEGALIMA duoti triusiui, ko vengti?

Niugi palinkekit mums sekmes pratybose Šypsena

Mano tokia pat situacija. Niekaip neina paziuret kas jis per gyvis Juokiasi

Mhm… Mano peles laida nugrauze 8 kartus Baisu Bet as ji vis tiek labai myliu Širdis

…ale ir islepes tas tavo triusiuaks… to nevalgo to negrauzia Šypsena
va pasiziurek i tuos vargselius kurie gyvena pas mane kaime garde…
sedi tokie pukuoti… garzus ir meilus… vieni pilki… kiti marguciai ruda su balta… pasisiause…
Šypsena
juodi… visas margumyna.s.
ir eda jie vsika ka paduodi… tai obuoli sugrauzia, tai duonso riekia… ne jie nesikandzioaj, tik jei vaikucius gina, tai jau saugokis… Šypsena