Kas turite dekoratyvinius triušius??? pasigirkite, pamokykite, patarkite!!!!!

Negi niekas daugiau neturi triusiu?

to Snonas: jeigu laikai akvariume, tai nieko kito nelieka, kaip tik iškėlinėti jį iš ten ir atgal. Svarbiausia duok triušiui apsiprasti prie tavo rankų, kiekvieną kartą, kai norėsi jį iškelti.

to echo: sakai, urzgia triušiai Šypsena Iš tiesų man per 1,5 metų dar neteko su tuo susidurti Laimingas Gal dėl to, kad triušis patrepsi ir to užtenka, kad jo klausytume Juokiasi

A kokie pas jumi triušiai? Kaip atrodo?

Pas mane triusis mazdaug pus antru metu, visas juodas tik papilve balta. Osiaip kailis trumpas.LaimingasLaimingas Bet vasara vistiek labai seriasiNeNeKai tu ten Toja rasiai kad tavo triusis pradejo plikti tai tu tepiai tokiu tepaliuku. Mano irgi pradejo plikti. O sita veterinarijos gydytoja dave kaskokiu vaistu kur juos supili i vandeni ir tame vandenyje madau triusi. Bet nuo tu vaistu vistiek nieko. NEPADEDA NeNeLiūdnas O kokiais ten tu vaistais tepiai??????????????? Butu gerai kad greiciau parasytum vaistu pavadinima!!!!!!!!!!!! Ba daba nezinau ka darytNežinauNežinauNežinauNežinauNežinauNežinauNežinauNežinauNežinau

Ka tik idejau savo ilgaausio foto. Galit paziureti.

Jau radau labaaaaaiiiii grraaaazzzuuuusssss. As labai myyyyllliiiuuuu triusiuuusŠirdisŠirdisŠirdis

Pas mane triusis mazdaug pus antru metu, visas juodas tik papilve balta. Osiaip kailis trumpas. Bet vasara vistiek labai seriasiKai tu ten Toja rasiai kad tavo triusis pradejo plikti tai tu tepiai tokiu tepaliuku. Mano irgi pradejo plikti. O sita veterinarijos gydytoja dave kaskokiu vaistu kur juos supili i vandeni ir tame vandenyje madau triusi. Bet nuo tu vaistu vistiek nieko. NEPADEDA O kokiais ten tu vaistais tepiai Butu gerai kad greiciau parasytum vaistu pavadinima Ba daba nezinau ka darytNežinauNežinauNežinauNežinauNežinauNežinauNežinau

Maudai triusi? Apakęs Ir kaip sekasi? Cha cha
Prisimenu, kai mes turejom ta triuse pries 5 metus, ji buvo pasidariusi tingine ir nesiprause uzpakalio, tai mes ja sugalvojom ismaudyt. Šypsena Net trise to padaryt nesugebejom, taip spardesi. Šypsena Veliau sumazinau jai maisto davini ir, kai numete siek tiek svorio, vel pradejo pati tvarkingai praustis.Niam niam

Ai nesunku is pat pradziu biski spurda o poto neJuokiasiJuokiasiMes tai maudom dviese su teciu.Tik reik saugot galvyte ir ausis kad nesuslaptu tai tada biski sunkiau maudytCha chaCha chaCha chaCha cha

prisiskaiciau cia visko apie jusu triusius, mano Zuikiui puikii jau 2 metai. gavau as ji dovanu. Tai cia daug kas sake, kad vienam sokolado uzede nugaiso, kitam kopusto kota suede (nitritai veisiasis ten) irgi nustipo. baiminaus as irgi kad ko nepagrauztu. bet tai ko jis tiki neragaves, visi batai laidai tapetai apgrauzti. ka nustveria ta grauzia. vienakart 220V gavo ir tai nieko. Vasara isivedu i azuolyna pasivaiksciot kartais i laisves aleja. Pats aisku nebega su pavadeliu. tai nusinesu kur aisves alejoj ileidziu i gelyna tai jis ten smagiai rausias ir medzio saknis grauzia. labai megsta kai jam nosi kas kaso. arba buna palaidas tai pribega ir i koja kanda (va ir dabar turiu kojas susikelt). kartais atidarau duris ir islekiai koridoriu palakstyt (cia barakas), nuvaro toliausiai paskui grizta, visad randa namus. Tai va toks tas mano zuikis. ir labai jau as ji myliu Šypsena

Gelyte, labai grazus tavo triusis, o tu dar grazesne. Mirkt Lūpos Gėlė

Aciu aciu abudu stengiames

Negi nieks neturite dekoratyviniu triusiuku?????????ApakęsApakęsApakęs

Prikelsiu sia tema su vienu klausimu. Šypsena
Gal kam nors teko susilaukti dekoratyviniu triusiuku prieauglio?
Kokie ju veisimo ypatumai? Kiek triusiuku atsiveda triuse? Po kiek laiko maziukus galima atskirti nuo mamos?

I tavo klausima nezinau kaip atsakyt EchoNeNeNe Tik zinau kad mano triusiui reik pateles. Gal kas parduotu man???Ar padovanotu???Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

As turejau triusiuka… Bet nebeturiu Žliumbia Žliumbia Žliumbia seip juos Labaij meeliu Apkabinimas Faijnulkos tokie Flirtas

O kur tas tavo triusiukas dingo kad neturi?????????????

Gerbiami triusiu augintojai, turiu jums viena klausima, kuris turbut sukels jums nemazai juoko. Cha cha
Paskutiniu laiku suabejojau ar mano triusis tikrai triusis, o ne triuse. Šypsena Perkant jis buvo pristatytas kaip patinelis ir iki siol tuo neabejojau, net neseniai paemes uz pilvo uzciuopiau spenelius. Gerai apziurimas nesiduoda - baisiai spardosi. Šypsena Kaip atskirti ar jis berniukas ar mergaite, neivarant jam (jai?) streso? Cha cha

jai jau taip puikiaiGeraiGeraiGerai sugebi susitvarkyti su savo ciuciais, tai su triusiu tikrai jokiu problemu tau nebutu… LabasMirkt

To Toja:
Oi mano zuikutis dar ir kaip niurzgauja Šypsena Is jo garsu galima netgi suprasti, ar jis piktas, ar nusiteikes zaismingai, ar siaip issigandes… Moka jis ir piktai paugzti, ir liudnai paniurzgeti, ir pasikviesti zaisti Šypsena Kaip smagu, kai prilekes begioja ratu ir tyliai inkscioja Cha cha Ir aisku, kad reikalauja demesio Šypsena Arba ipykes, kad negavo tapeto pagrausti, ar vejamas salin nuo sofos, kurios apmusalus megsta paskabyti, ima urgzti kaip koks sunekas Cha cha Cha cha Ir nergi puola kartais, padla Juokiasi O buna ir taip, kad issigandes (tarkim i kaili gaves uz pakartotina tapetu ar laidu grauzima jau kelis kartus perspejus), sedi kampe ir liudnai niurzga… Mol, jus kokie nedraugiski, negeri ir apskritai, ko as cia su jumis susidejau… Cha cha
Vat toks tas mano zuikelis… Linksmai mes gyvenam su tokiu seimynos nariu… Nesvarbu, kad remonto namuose daryti neverta (vis tiek tapetu nenusaugosi), laidus reikia slepti kuo atidziau, sveciu batus uzkelti kuo auksciau, o bet kokius odos dorbinius (rankines, striukes) laikyti geirau pas kaimynus, nes vis tiek prisitaikys ir paskanaus… juk toks skanestas… Mirkt

man irgi taip buvo, sako patinelis. na ir vadina visi zuikis zuikis. ir kazkaip jis pradejo pest nuo saves kaili. kaip kad pateles kai rujoja (kazkada laikiau kralikus tai zinau). na kazkaip paziurejom mes su kambarioke itartinai. nu sakom gal patinas sudurno, visko gi buna. paskui atejo viena drauge sako - ai jo mano patele irgi taip pesas. tai su kambarioke paemem, as palaikiau , ji praskesdino na ir ka putyteŠypsena nu ten kai prasketi reik truputi pamaigyt, ir jei islenda pimpaliukas tai berniukasŠypsena o del speneliu, tai juk ir vyrai turi spenelius, ir suniukai, visi juos turi, nebutinai vien pateles Mirkt