Kas tures balso teise klube vykstant balsavimams

  1. Banas yra banas, jis turi būti neterminuotas.
  2. Balsavimo teisę turi turėti bangiečiai, nepriklausomai nuo to, ar jie nariai, ar ne. Vienintėlis kriterijus tam tikras žinučių skaičius. Manau, tinka 150.

Manau, kad moderatores savo nuoziura turi spresti del ban’o. Uzeis kam nors noras paflood’inti, tai ka, moderatores tures surengti referenduma, o po to visas siuksles valyti??? Apakęs

O, kodel iskilo toks klausimas.O siap as pasitikiu moderatoriais tegul banina jeigu mato kad reikia

voprosikas---- uz ka balsuot??/

2Bangos Valkata: Kalba eina apie bet kokius busimus rinkimus, kaip suprantu.
Kad proceduros netaptu labai ilgos, gal uztektu viena karta (ir iki gyvos galvos) isrinkt komisija - "liaudies atstovus"? Pavargęs

Mano nuomone, nereiktu jokiu rinkimu, bet, jei kam nuo to bus geriau, tegu organizuoja. As asmeniskai, balsuosiu ( jei kas nors suteiktu man tokia teise ) uz moderatores Boba ir Dianela, todel, kad klubas, toks, koks yra, man patinka, neziurint issakytos mano kritikos. Zinau viena: jei moderuoti imtusi tokie zmones, kaip LietusLietuvoj, klube butu nebeidomu, nuobodu, nedemokratiska. Zmones iseitu.
Ka reiskstu "liaudies atstovai"??? Ar tai butu nauju galiu suteikimas "to very important persons" ??? Pavargęs Atsibodo man kai kurie, garbes istroske VIP. Pavargęs

pilnai sutinkuTaipTaipTaip

OK. siulau balsavima—
1.ar gali 30+ klubas bujoti Europos sajungoje
2.ir t.tJuokiasiLaimingas

jei orai siame klube butu nelietingi ir sauleti , tai galetu Taip
o geriau ,kad butu isvis be krituliuTaip

Jei man nepatiks, as iseisiu, o ne kitus varysiu. jei nesinori prie kazko buti, tai i ji gali nekreipti demesio,o ne pagal save stroint visusPiktas

Mano nuomone tokia patGerai.Balsuosiu uz Boba ir DianelaLabas

Paskaiciau jusu garbus klubo nariai pasisakymus ir susimasciau-kas ne su mumis,tas pries mus?!Jau kazkur girdeta,ar ne?Gal but nezinau "smulkmenu",taciau mano nuomone Bangoje kiekvienas gali LAISVAI reiksti savo mintis.Patinka,nepatinka-kiekvienas is musu yra individas su savo "subtilumais",todel 2-3 moderatoriu SUBJEKTYVI nuomone neturetu uzkirsti keliu "kitaip" galvojantiems.Linkiu TOLERANCIJOS!

tai kodel blin nepraneshi asmenishkai? neturi argumentu? ir viso labo esi tik viena karta priesh Naujus metus grasinusi, taip kad neshneke apie kelis kartusVeee
PS. o jei butum gerai lietuvishkai mokanti moderatore, zinotum, kad lietuviu kalboje zodis "sekantis" siuo atveju nevartojamas, reikia sakyti "kitas" … ir negasdink cia savo savivale… kreipsiuos i Bangos vadovybes asmenishkai ir leksi ish savo posto kaip grybasVeee

Čia ne lietuvių klb. kontrolinis. O kai visi rašo angliškom raIDEM, TAI TADA JAU VISKAS GERAI, AR NE? TUOJ IŠ VISO PAMIRŠIME RAŠYBĄ. O dėl kažkoio ten žodžio. Nereikia kabinėtis, kur nereikiaApakęs. Jei norėsi prikibt, tai ir prie stulpo prikibsiBaisu

Va koks mūsų LL visagalis !!!Juokiasi
Jis tik žodį tarstels ir visi , kurie prieš lėks iš čia , kaip grybai Taip
Bet kiek žinau tai grybai auga , o ne laksto NekaltasNekaltasNekaltas
Nors savivale dauguma pastebi iš vienos personos , kuriam blogai , kad kitiems gerai Taip

O!!!
Varnai, buvau pramiegojes tavo gera tema Šypsena, ka gi, puolu studijuoti. O buciau jau numey mynes Cha cha

Hmmm… Nu jau perskaiciau. Buvo sie klausimai,Taip buvo.
As manau, kad i kluba istoti gali bet kas norintis, tai gi tai nieko nekainuoja, isskyrus 2-3 minutes uzpildyti ta "anketa". Bet jei yra nariai ir ne nariai - tai, matyt, Bangos kureju uzmanymas, tai suteikiant teise balsuoti ir ne nariams, faktiskai ignoruojama pati nario savoka. Nes kas jis tada - tas narys?
Perlai… Tuscias reikalas, nes (isskyrus ten per 2-asias metines, kai kazkas ten buvo duodama) jie tik vaikuciams galvas turetu sukti Tūsas.
Zinuciu skaicius teduoda VIP’a, bet VIP’as irgi nieko neduoda…
Manau, kadTaip jei jau yra visos sios savokos, balsuoti turi galeti tik narys, jam turi buti suteikiamas 1 balsas, VIP’ui - 2 balsai. Tada ne taip lengva bus prisikurus, kad ir kelis nickus, nukreipti balsavimo eiga sau palankia linkme. Šypsena

Nu nurimom Šypsena PuikuMirkt.

RokkaiGėlė, matai, nenurimom, bet tema Varno1, pasirodo, yra tik provokacija, kaip priespastatymas lietausLietuvoj, temoms. Visi, kas uzkibo ant to "kabliuko", bus tituluoti VIDurniukais. Cha cha Labas