Kas tures balso teise klube vykstant balsavimams

Kas tures balso teise klube vykstant balsavimams

Šiai dienai klube yra
VIP nariu 32
paraše daugiau kaip 500 žinučių klube 45 nariai
paraše daugiau kaip 400 žinučių klube 51 narys
paraše daugiau kaip 300 žinučių klube 58 nariai
paraše daugiau kaip 200 žinučių klube 70 narių
paraše daugiau kaip 150 žinučių klube 85 nariai
paraše daugiau kaip 100 žinučių klube 94 nariai

Taigi reikėtų priimti sprendimą iš anksto , na tai mano asmeninis pasiūlymas , gal kas kitokių minčių turit ???
Bet pavyzdžiui , kurio nors nario užbaninimas turėtų būt sprendžiamas referendumu Nekaltas
Žinoma ši tema reikalauja tolimesnių diskusijų !!!!!!!!!

Kai vyko rinkimai pasiūlymuose Bangai koks forumas taps klubu, buvo užskaitomi balsai tik tų bangiečių, kurie parašė virš 150 žinučių

O ne klubo nariai neturės balsavimo teisės? Nekaltas

NekaltasNekaltasNekaltas O čia yra diskusijų objektas , kažkur dingo pradinis variantas , nors paieškojus būtu gal galima rasti , kaip jau buvo prabalsuota ??? kuriant klubą Nekaltas

Vat ir aš nepamenu… Nekaltas bet manau, kad kuriant klubą visi dar buvo ne klubo nariai… Šypsena Taigi toks klausimas neiškilo…

Ledi aš Tave labai gerbiu Gėlė, bet …
Tada nebuvo dar ir tokio dalyko , kaip banas !!!
O jau temose teko skaityti , kad moderatoriai kituose klubuose-forumuose kaltinami piknaudžiavimu , taigi kai kaltinami tai ir po to nelabai nori naudotis šiuo įrankiu , juo labiau kai moderatorių yra po 2-3 Nekaltas

Na kur tas LL Apakęs Dar nematė šitos temos ??? Jis greit viską paaiškins Mirkt
Ir vėl viską sugadins Taip

O kas cia per klubas ? Visi kurie perzengia 30 ir paraso daugiau nei 500 jau automatiskai tampa VIP ais ir aktyviai dalyvauja klubo veikloje …brrr bet zmones gal geriau ikurkite nauja politine partija ?

Čia šią tema personaliai LL sukūriau JuokiasiJuokiasiJuokiasi
lietui -žiemą ir sniegui - vasarą ir kitiems triukšmadariams Taip

Kadangi jo iš klubo išmesti kaip ir negalima,bet VIP nuimti aš galiu Taip sekantis žingsnis bus banas,ir be jūsų balsavimo.Jis jau kelis kartus perspėtas.Atrodo jam tai nei motais.Padėsiu išeiti jei pats negali.

[/quote]

Čia šią tema personaliai LL sukūriau JuokiasiJuokiasiJuokiasi
lietui -žiemą ir sniegui - vasarą ir kitiems triukšmadariams Taip

[/quote]

Gerai

varne41 Nekaltas perskaičiau net du kartus, bet vistiek nesupratau, prie ko čia banas ir baninimas?.. Nekaltas Mes kalbam apie balsavimą. Aš paklausiau, ar turės balsavimo teisę ne klubo nariai. Nors dabar galvoju, jog logiškai mąstant balsuoti turėtų tik nariai, taigi atsakymo kaip ir nebereikia.

Di Gėlė man irgi nuimk VIP, kazkaip automatiskai nesuveike. Klube yra tokiu tipu, salia kuriu visai NEsinori buti Veee

Nežinau , gal ateityje dar iškils kokie sprendimai dėl kurių reiks skelbti balsavimą Nekaltas tai gal reiktų tai apspręsti iš anksto , kad paskui nebūtų priekaištų , kad kažkas kažkam nepatiko Nekaltas
Žinoma nepatenkintų vistiek bus , bet bus mažiau dėlto , kad dėl balsavimo procedūros nuspręsta bus ne prieš pat balsavimą !!!

Mano nuomone, balsuoti turetu turintis po 200 zinuciu ir daugiau, bet cia dar reikia gerai padiskutuoti, gal uztenka ir 150NežinauLabas

Ginger GėlėGėlėGėlė
nesikarščiuok , geriau atvažiuok į Kauną , mes Tau meetą išskirtinį surengsim su pakrikštinimu Taurė Alus , dėl vieno kito ar tai reik daryt ???

Klubo taisykliu temoje, pacioje pabaigoje buvo apie tai uzsiminta, bet kaip kad visad - praignoruota Kietas

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/126995.121.1-=(469157107

Gal todel ir tokia “karshtakoshe”, kad be kriksto… Nekaltas
Nzn, varniuk Bučkis, nezinau Drovus

Aš nesutinku,kad butu "amžinas" banas… Galima kokiai savaitei užbaninti, pamastymams…
O kas liečia balsavimo teise,tai manau,kad turetu balsuoti visi, dalyvaujantys 30+ diskusijose!!!