Kas rupinasi seimos biudzetu?

Kas rupinasi seimos biudzetu?

kas weda pas jusu seimoje apskaitaMoteris ar Vyras?
Dideli nukrypimai nuo planuojamu islaidu?Cha cha?
p.s.gal naudojat programa MS Money?Nekaltas

mes tai kartu apskaitinamės, bendras katilas taip sakant, labai nepavydų vyrą gavau visa laimė Cha cha Laimingas

MS Money, kas tai tokio? Ir kur ji gaut (nemokamai zinoma Cha cha )?

biudzeto programa. tipo labai sustraTaip. pats kol kas ieskau. Laimingas

Va, va, mums irgi taip pat Taip Bendras katilas Gerai Nenoreciau, kad finansus tvarkytu vien vyras arba vien as Žvaigždė

nebuna kad biski nusenkaMirkt kitam nezinantDrovus
Cha cha?

Na mes kažkaip neužvedėm bendros apskaitos ir pinigų į bendrą stalčiuką nesudedam, bet prieš perkant stambesnius pirkinius visada tariamės ir šiaip vienas kito pajamas bei išlaidas žinom Taip
O nukrypimų nuo plano visada būna Cha cha

Buna Cha cha dazniausiai is mano puses Flirtas Bet gi prisipazistu Drovus Ir neapiplesineju dideliais kiekiais musu banko Žvaigždė

nu būna, kad sugalvoja ir nuperka ką nors nepasitaręs (pvz. mašiną Cha cha ), bet šiaip juk viską su protu daro…o mano škurliams išleidžiamų pinigų tai net nepastebi Mirkt

nu jei apsiperki normalai ir ant biudzeto nesijauciaGerai
tada ir biudzeto galu newerta suwedinet, kai ir 10/100 lt -netaip
swarbuBaisu

Bendras katilas, del stambiu pirkiniu tariames abu, o ka as isleidziu sau Vyras net nepastebi Šypsena
ai, va dabar savo alga taupauCha cha

kodėl? biudžetą visada verta suvedinėt…aš tai pvz., neišmetu niekad čekių…ir pasirodo gerai darau, nes nesenai čia reikėjo kai ką įrodyt, tai išknisau dėžutėj ir pakišau Cha cha paskiau gerai,kad neišmečiau už moxlą mokėtų čekių, vat kai atsirado tas įstatymas tai atsiimsiu gi dalį, nes turiu įrodymą čekius…

as daugeli mokejimu darau internetu, tai ka nesuwesciau su tais parazitais galu?Pavargęs

nežinau, gal suvestum Nekaltas aš tai nepasitikiu kažkaip ta mokėjimų internetu sistema, bijau, kad gali kas įlįst į sąskaitą etc. Nežinau

seniai inete buvau rades lietuviska programele namu buhalteris2000… tai su ja mano Moteris ir uzsimineja… O nukrypimus paskutiniu laiku tik as darauNekaltas
jei idomu kam: http://rem.mes.lt/download.shtml

UMBAS, bet kaip ten yra su ta programa? aš prieš metus kažkur bandžiau su ja dirbt, tai kai įvedžiau slaptažodį, paskiau manęs su tuo slaptažodžiu jau nebeįsileido, vsio taip sakant…o kai bandžiau iš naujo parsisiųst, tai irgi tas pats Nežinau tai taip išeina,kad geriau nereikia jokio slaptažodžio ten dėti?

acius. maladiec Alus

buvau uzsidejes - kazkurioj versijoj ir man taip buvo… paskutine su pass ir atrodo veikia jau geri metaiTaip

2 zweris - visada prasomŠypsena

Mes bendrai,bet aisku vyro Kiaulė dalis yra didesne, jis tik kartais paplanuoja,bet as skaiciuoju. Renkam cekius, gale menesio suskaiciuoju. Abu kartais paislaidaujam, siaip beveik viska perkam kartu ir mazesnius ir didesnius dalykelius. Jis dar kartais pasinervina, kad is daug mazai lieka,bet as tai ne…Cha cha . Bet va rubu sau nedaug perkam, o reiketu daugiauCha cha