kas pritaria kad vilnius didelis kaimas?

kas pritaria kad vilnius didelis kaimas?

vat zmogenai gerieji ar jus turit ka veikt per vasaros atostogas?juk rugsejo men reik i sule mes turim but pasiilseje!o cia dienelem jaunystes ner ka veikt!iki akropolio ir atgal…kas pritaria???

ne as

Ir ne as

Ne

na nea… Vis del to tai Lietuvos sostine. bukim patriotais

ne Ne Blogai

gal tau tokiai ir ner ka veikt,bet as tai turiu cia ka veiktLiežuvisLiežuvis

P.S.tai ko pati slepi is kokio KAIMO esi?Juokiasi

i akropoli Cha cha Cha cha ir dar idomios veiklos uzsimanei… da…

man patiko tas pasakymas bukim patriotaisCha chajoo turbut suklydau…nors man tai tikrai ner ka veikt!man 15tai i klubus neileidzia!nu o siaip man ner vietu kur linksmai laika butu galima praleisti!visur tik nuo 18…gerai daugiau nesakysiu kad vilnius didelis kaimas sorry!!!Nustebęs

nepritariu.kodėl nukrypinėji nuo temos?Jei klausi apie ką kitą negali ir temos pavadinimo parašyti,kad būtų panašu į temos turinį?

Gerai rajonai!Gerai

tai ka draugu neturi?man irgi 15m.,bet as kazkaip randu ka veikt(tik siuo metu nelabai,nes sirguliuojuNustebęs)nuvaryk i senamiesti,i gedimino pili,i triju kryziu kalna…labai grazu visas vilnius matosi,i tv boksta ar siaip po miesta pasitrynk,bus linksma!draugus is namu iskrapstysi ir diena puikiai praleisiCha chasekmes!Gėlė

nu turbut!as naujoke tai mokausi!parasiau tema kad vilnius kaimas bet mane visi uzsipuole tai parasiau kita tema kad neberasytu tokiu baisiu zinuciu!gerai baigiu su tom temom nes vel ko nors prisidirbsiu!

Vilnius pats geriausiasTaip miestas is visuMirkt

aciu!nu draugu netruksta!tai viskas visiems ate varau i gedimino pili ten kazkoks liftas neseniai irengtas tai ok jau varau!

Vilnius ne kaimas!!!

taip isitikinau kad vilnius ne kaimas!taip vilnius pats geriausias is visu!

turbut jau igrisau tau su savo pamokslaisDrovusbet tu sukuri tema ir poto gailiesi,kad ja sukureiNekaltas…neapgini savo nuomones,pirma pagalvok poto darykTaip…ir vel su pagarba jollyteGėlė