kas panai graziau ilgi ar trumpi plaukai?

kas panai graziau ilgi ar trumpi plaukai?

kokie plaukai tinka tavo draugei,panelei… ilgi ar trumpi? ilgi(iki juosmens)

O tavo panelei kokie? Nekaltas

man labiau tinka trumpuchiai Laimingas

mano panelei tinka grazus ilgi plaukai,wat…

as kalbesiu ne apie savo paneleŠypsena o siaip abstrakciai. manau, kad tai priklauso ne nuo to, kad ji pana, o daugelio kitu dalyku, pvz veido formos, kuno sudejimo ir pan.
na o plaukai iki juosmens grazu, bet ne visada. be to tokiu zmoniu retai matau.

As manau tinka man tik ilgi nes su trumpais atrodiciau kaip berniokas…

Ne kiekvienam tinka trumpi, ne kiekvienam ilgi.
O aš dabar labai noriu ilgų Cha cha.

na seima man sako, kad tiknka trumpi…

draugai, kad ilgi…

skonio reikalas…

ber reikia keistis…

plaukai nera dantys…atauga…

Svarbiausia, koks yra kirpimas ir kaip sutvarkyti tie plaukuchiai. Ir kaip kam tinka, galima ir ilgus plaukus labai negrazhiai ishkarpyt ir bus labai negrazhu. Šypsena

kiekvienai skirtingai…bet man ilgi gražiau…Taip

Plaukų ilgį reikia derinti. Ir ilgi ir trumpi yra grąžūs. Tačiau ilgi yra ilgi su jai daugiau darbo.

tu durnas ar kaApakęs

kažkada turėjau ilgus plaukus, po to apkarpiau iki pečių. tai jau kokius du metus auginu ir niekaip neužauginu. dabar iki pusės nugaros. man gražu ilgi plaukai ir kai garbanoti.

O jus cia apie gaktiplaukius kalbat?

apie šiknaplaukius

Manyčiau, kiekvienai individualiai. Bet jeigu smeniškai man, tai ilgi (nebūtinai labai ilgi) Pvz. mano žmonos - pavadinkim pusilgiai nėra labai ilgi, bet tikrai netrumpi. Buvo laikas, kai negalėjau "virškinti" panų trumpais plaukais. Su metais tapau liberalesnis. Apskritai pana, mano nuomone, turėtų nešioti ilgus plaukus (kiek ilgus individualus variantas).

manyciau ilgi ir yra patys graziausi…Flirtas

tu nepyk, bet klausimas skamba taip pat kaip: kas graziau: ar melynos akys, ar zalios?; arba kas graziau, kai sijonas geltonas, ar oranzinis?
Ne plauku ilgyje grozis - juk grozis neprasidea arba nepasibaigia ties 10; 30 cm ar 50 cm riba…

Nu bet jeigu apie gaktiplaukius, tai trumpesni - graziau.