Kas pametet motociklo numeri ?

Kas pametet motociklo numeri ?

Gal kas pametet numeri 202VE? Rado draugas prie Vievio ŠypsenaIshkejsim i alu Šypsena

xe mateet kakas nuo mentoo bego ir nusisukoMirktCha chaCha chaCha cha gali man atiduoti pasikabinsiu ant sienosNekaltasNekaltasNekaltas o shiaip taj gerasGeraiGeraiGerai pamesti numeri…Cha chaCha chaCha cha

Shaunuolis kad praneshei manau savininkas atsiras… Gerai

idomu ka daro kaj numeri pameta irgi reikia mota perregistruoti kad nauja nr gauti o sena negaliojanciu paskelbia ar kajp chia???NekaltasNekaltasNekaltas

jo, to pačio nr nebeduoda, duoda nauja, o ana nebegaliojančiu padaro, jei tas baxuriukas kuris pamete išsieme nauja tai jis niekur nebereikalingas nebent tik ant sienos prikaltŠypsena

Buna buna Šypsena

tam atstume nuo elektrenu iki vievio as irgi buvau pametes numeri 2002 rudeni, skaiciai berods buvo VU 8X5 ar kazkaip panasiai, bet paskiau uzregistravau ivyki kad numeris dingo neaiskiom aplinkybem,… speju, ten kai juos tvirtini po sparnu, tai labai ilgai nelaiko nuo vibracijos ir jei prasineshi pilna akseleratoriaus atsukta rankena, tai kad esi be numerio tik po kokiu simto kilometru pastebesi, pastoviai gi neziuri… Cha cha arba gal ant vieno rato variau ir sudilo i asfalta Cha chaCha chaCha cha

Ash tai kontra gaike impisau ir gerai laiko, kiek tenka per zhvyra vazinet, tai tikrai dar neatsisuko…

kai ant vienos gaikes buvo tia po poros km pradejo numeriokas mano atsisukinet… tia gerai kad pastebejau

o as be numeriuLiežuvis

buvau pametes numeri per bike show pakruojije uzpraeita,
nakti palaksciau ir ryte ner…Cha chaBaisuBaisuBaisuBaisu o rejk grizti in wilno gi…ApakęsApakęsApakęs
tai pazadejom vaikams kurie rinko butelius 10lt jej atnes numeri surade, tai po 2 min atnese, pasirodo ji ant aliumo prie buteliu pasideje buvo…Cha chaCha chaCha chaMirkt
dar kazkada puse numerio nuluzo nes aplankstytas buvo, ir pakeliui kazkur pametem,tai nuo kito nenaudojamo ten kur lt veliava ir raides prikniedijom ispjove trukstama dali, ir po siai dienai vazinejam…ŠypsenaŠypsenaŠypsenaCha cha
sejp ypac pas rusus greit numeriai nuluzineja del nezmoniskos vibracijos, jej tik 1 varztoo prisuki, rejk 2 arba geriausia 3 varztais su plastmasiniu pagrindu, tai gerai laiko tada … Cha chaCha cha