Kas palaiko paksa???

Paxa palaiko babces ir kaimo chroniai, o normalus dirbantys zmones supranta padeti ir kala Paxui i klyna… Vo luzeris ant Lietuvos!!! Prisisikes iki gyvenimo pabaigos!!!
Man tai jis tikras avigalvis, besmegenis ir vopsche nenusimano ka daro, eunuchas kazkokiu ruskiu ir zodz… Piktas susinervisiu jei dar zodi pasakysiu, eina jis tegul lauku art… Ignoruoju

Kada tas lochas susipras kad tuo savo smaukymusi daro geda musu saliai pries visa pasauli! Baisu

Ech jus vaiku darzeli!!! ar jus patys suprantat ka snekat kad Paxas toks ar anoks??? ar patys nesuprantat kad salia tu debilu zurnalistu veletes i skandala ir keliat skandala???

Irodykit ar pateikit bent viena fakta pagal kuri Paksas yra jau toks blogas prezidentas!!! parodykit bent viena zmogu kuris yra geriau valdes Lietuva iki Pakso!!!

Mastykit logiskai, Paksas pridirmo nesamoniu bet ar del tokio menkniekio verta tiek rekt ir saipytis patiems is saves!!! ??

Daug kas sako geda but lietuviu uzsienyjeJuokiasiJuokiasi o kazkodel ne vienam amerikonui nebuvo geda buti JAV pilieciu kai JAV prezidentas su kekse davesi!!!kazkodel ne vienas amerikonas nekelia skandalo kad JAV neteisetai uzpuole Iraka!!!
mastykit o ne beprasmiskai rekit!!!Baisu

Aš irgi už jį nebalsavau NeNekaltasDrovus

jau nusibodo girdeti jo sup.i.s.ta varda Piktas kada visa tai baigsis?!tada,kai Lietuva isvis susidirbs savo ivaizdi pasaulyje?! Kanda

Man rodos musu komentarai shia tema nieko gero neduos. Nebeverta pilstyt ish tuschio i kiaura… Šypsena

NeKanda

Kartais ir gaila jo pasidaro,kai TV pamatau,bet vistiekPiktas

Kol visi ziuri i pakso skandala-kiti valdzios vyrai afioras dideles daro ir zino kad ju nieks per ta skandala nepastebes.

prisimelaves iki ausu tas daunas bleKanda

Butent, kad niekas nieko nebedirba o tik skandala kelia ir aferas toliaus daro!!!

Ir tisa, kodel pvz. saugumas negali pasiklausyt ir paviesint kokiu nors Paulausko pokalbiu, juk ji daug kas itaria pradejus si skandala… bet ne, Paulauskas yra gudras gėjus kuris troksta valdzios ir papirkes ziniasklaida bei sauguma!!!

as sioj situacijoj stopudovai sutinku su borisovu. palyginus su kitais musu valdzios atstovais, paksas yra angeliukas.

laukti liko nedaug… va kai islys visi AMB ir AP rysiai bei darbeliai va tuomet bus 4 sure juokinga…

px nekreipiu daug demesio tam zasinui-moliugui vaidina perdaug sventuAngelasjai turetu garbes atsistatydintu!TaipTaiptegul dar pasako kad Borisovo nepazystaJuokiasitai pasijuokciau…na bet pripazinkim jis kiauleKiaulė

man tai paxas panasus i ble filadelfiju is radio show
ka jis ten veikia isvis neaisku

o seip tai debilai musu tauta o ne jis
patys isirinkom ir turim dalbajoba prezidenta lakunas mat jevo

man ant lietuvos vienas prezidentas
elegantiskas kulturingas zinantis daug kalbu estitiskai atrodantis
nieko neprisikes PAGARBA V.A

prezidentas yra lietuvos etikete

Butent kad etikete!!!o tu ta etikete savo nesvankiom kalbom dar labiau juodini!! esi issigimes lietuvis kaip ir visa tauta!!! nera ne vieno svento, todel nerek ant to Pakaso kaip kudikis kuris nesupranta ka sneka…

o koks pakso gerbejas pasirode manau buvai marijampoleja mango koncerte kur paxas na xalevu padare diaugsmas miestui visi myli paxa atrakcija matai padare

As ne Paksa palaikau, o tautiskuma,demokratija ir teisybe… as juk sakiau kad Paksas yra prisidirbes, bet jei teisiam ji tai teiskim visa valdzia, nes kiap ir Borisovas sake- palyginus su kitais, Paksas yra sventas!!!