Kas palaiko paksa???

As

As tai nelabai politika domiuosi,tai Pakso nei palaikau,nei nepalaikau Nekaltas Man tik atrodo,kad jis jau seniai nebegali elgtis kaip nori ir jo veiksmus kazkas visiskai kontroliuoja.Siaip as jo vietoj buciau seniai atsistatydinus(bet turbut jam kazkas to nleidzia padaryti).

atsistadydins pasismaukes,pasims nama apsauga pensija ir vel kandidatuos…
gal veliai kaimo bobutes isrinks

Sikau ir tapsnojau

Vel vieni beviltiski Pakso zodziai. Tikras Lietuvos siuksle. Lauk ji bledKandaPiktas

Dlia ****ets susinervijau

gal ir nieko kaip gaidys bet man jo vietoj butu geda taskas paprikolino ir tegu eina nx bet ne toliau nervina bet svarbiausiai kas mane nervina kad per telika nieko normalaus nerodo paksas do paksas ir vel paksasŠypsena

ten tai nerealu buvo… visai nusoko nuo proto dundukas… Cha cha

sutinku kad Paxius nuo pat pradziu turejo viska rimtai ir aishkiai paaishkinti. Dabar aishkiai matosi kad tempia guma, ir dar tie jo buratinai advokatai padeda…Veee Va dar i prezidentini nama uzsimane isikraustyti ir bishki speti pagyventi. Veee

Siaip tai Paxius nekaltas, ji uzhipnotizavo Lenushka Cha chaCha chaCha cha

serialas: Vergė Izaura
pagrindinis aktorius-klaunas: pridurkas Paksius
eina 70 serija
laukit tęsinio

Linksma ant tos LietuvosCha cha Labas

nebekandidatuos, jei Seimas priims istatyma, kuriuo priesaika sulauzes pareigunas negales kelti savo kandidaturos…Nekaltas

nu jau tikrai, kad neliudna…Ne

Aš-prieš NustebęsRegis,prisitapšnojo Paksutis TaipLiežuvis

mane nervina tik tai, kad Paksas susiko Lietuvos ivaizdi uzsienyje

NepalaikauNe
Negaliu teigti, kad jis kaltas, bet kiekvienas save gerbiantis zmogus jo vietoje atsistatydintuTaip
Be to, jis tokia "reklama" uzsienyje apie Lietuva padare, kad net graudu darosiKanda Teko pabuvot uzsieny neseniai, tai, pasakius is kur esu, sulaukdavau ironiskos sypseneles ir komentaro apie prezidentaKanda

va va…reklama tai afigena!Piktas Budavo, kai uzsieny paklausia, kuo garsi Lietuva, tai pirmiausia pamini krepsini, o dabar nereikes nieko sakyt…

Tai tas ir šlykščiausia, kad per rinkiminę kampaniją jis mėtėsi į kairę į dešinę tokiais nerealiais pažadais, kuriuos įgyvendinti yra ne jo galių ribose, ir nesvarbu, kas bus paskui, kad tik išrinktų. O tamsiai kaimo liaudžiai tik to ir tereikia - skambių pažadų ir degtinaitės už dyką - ir patį velnią išrinks.

Veee nekenciu Pakso

As

Oj tik nereikia cia, kad visa tautos dauguma ji isrinko…
Geriausiu atveju ji rinko tik trecdalis, ir tai cia tik geriausiu atveju

!!!

Paksą išrinko kaimiečiai, o didžiausia Lietuvos bėda, kad Lietuvoje kaimiečių yra labai daug. Jų yra per daug, po truputį jie turėtų virsti miestiečiais ir tada problemų bus mažiau.

Kas jau gali ji bepalaikyt Mirkt