kas paaiškins man

Xe xe xe… Juokiasi

kaip matuos nieko neishmanau apie tuos statusus ir titulus matau kad mano kazkodel tai keiciasi po tam tikro laiko bet nesigilinu. o tu noretum tapti vip?

giliai dzin man tas vip, tik tiek, kad matau jog neteisybė

valink iš čia nx. man flūdo nereik

reikia gi suzinoti kaip tos vip’ines gavo titula Kietas bet kad nei viena nesirodo, o mes cia turim spelioti Kanda ple… Juokiasi

px atstumtas tu ar ne, turi issikovoti budvardi prie titulo Mirkt visiems juk nebutina zinoti, koks tu is tiesu Drovus Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi nu ir kam taip? ji juk VIP Kanda butume istardziusios kaip ji gavo savo ta titula Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Juokiasi

tai davė įmerkt į klyną ir gavo Cha cha-] čia ir taip aišku

Bliamba,wel slieku ieskojimas Blogai

O tu rasai tik tam kad gautum VIP ??? jei taip tai tada geriau prizadek ka nors super duper moderatoriui ir gal gausi Liežuvis Cha cha

nustosi taip šnekėt su žmonėm tai gal kada ir gausi tą vipą ![Juokiasi](/shared/oldFiles//i/xsmiles/f10.gif)ne jei rimtai tai nežinau, čia labai jau "lanksčios" tos taisyklės. Aš pati vipą gavau seniai, tada girls.lt buvau parašius gal tik 300 žinučių, nors nepažįstu nei vieno moderatoriaus ir nedalyvavau nei vienam šio klubo meete Nekaltas

tu irgi čia nepageidaujamas. valinkit abu

pasiskaityk 1 žinutę ir suprasi.

su manim ji ne geriau šneka. man vienodai tas vip. ale, aš iš viso kaip pastebiu, tai moderai čia nichrena nemoderuoja to klubo.nei spynų deda. kad ir tema : “geliniai nagai” Pavargęs tik sukūrus temą jau reikia jai spynos. kažin ar jie čia iš viso lankosi? Nekaltas

Tu tuoj apskritai bangoj nepageidaujama busi Taip,ar tu supranti? Siusim nx tawe pas būrus ble! Juokiasi

ir vėl tu mane gąsdini Juokiasip.yzdink iš mano temos, ar tu supranti? ar tavo smegenys informacijos nesuvokia. eik kitoj temoj ir varyk, o mano palik ramybėj debile tu

na ir aš nelabai mačiau moderatorių čia bet ką padarysi… Laimingas

reiks jaučiu į pasiūlymus ir pageidavimus rašyt, kad keistų, kiek gi galima? Pavargęsp,s net mano temai spynos neužkabina Cha cha

Gerai Cha cha

tai nors paflūdinsim Laimingasišskyrus nepageidauju kristos ir voisinio cia. daugiau dzin