kas paaiškins man

saugau nekaltybę Cha cha

kam kas aktualu Juokiasi

nu blyn tu irgi gera esi Apakęs Juokiasi tai isnaudok ta celka !!! turi galimybe tapti ne tik VIP nare , bet ir sexualiausia bangine Kanda Juokiasi

o tipo tau tai jau neaktualu Juokiasi

raganiau, o tau neaktualu? padėk man išsiaiškint neteisybę Žliumbia

nu gal rimtai reikėtų pasinaudot ta proga Juokiasivistiek jau nekaltų laikai praėjo o čia net statusą įgyčiau Juokiasi

tiggy, cia vel as Cha cha tau reikejo tema pradeti, kaip pastebejau, dabar labai stiliovu zodeliu : OTJuokiasi

o nafik kas nuo to pasikeis jei busiu blogiausias banginis o tokiu nesiajusii ar busiu geriausias banginis ir tokiu nesijausiu ir kas is to? Laimingas

nu grynai, nestumk Juokiasi bent nauda kokia is to butu Taip Gerainu plem dabar nagus nusigriausiu, ko as,kai buvau celka nepaaukojau jos kilniam tikslui? Žliumbia

sustrai pries naujokes atrodysi Taip Gerai o dabar paziuri, nu taip skurdziai atrodo, kaip nuskriaustas koks : banginis ir dar parases apie 18 stuku zinuciu iskart pagalvos, kad kazkoks neryskus esi, atstumtas Juokiasi Juokiasi

pavydas jums ima Laimingas

Cia turbut nauja bangos karta … tokia paraso kelias zinutes ir jie VIP

o ka gali zinoti gal as nykus ir atstumtas esu? Nekaltas

siuliciau rasyt skunda Bitei Šypsena

kas man iš to OT . man tik buvo įdomu sužinot, kodėl taip, o ne kitaip Cha chadabar gali ir temą rakint Cha cha

aha Taip

ai, nemėgstu popierizmo Cha cha

nejaugi??

negaliu tau paaishkint… Ne

kode? nes tu ne vip?