Kas nulemia sėkminga žvejybą

Su brangesniais irankiais zukle nebus sekmingesne Ne, tik malonumas(o tai labai svarbu Taip) ir zukles kokybe tikrai bus geresni

Brangus yrankis manau neturi reiksmes ,nes buvau ir anksciau rases pazystu zmogeli kuris tebezvejoja su rusisko spinigo kotu,o galune is kadagio,ziedeliai zalvarines vielos ir kur jis zvejoja tame ezere yra jo didziausia pagauta lydeka 14.8 kg. ir taip jam labai sekasi zvejyboje Mirkt

Aš nesakau, kad kotu už ~200 Lt pagausi mažiau žuvies nei už ~1200 Lt LiežuvisO tokiais “rapyriniais” kotais dažniausia vis dar žvejoja vietiniai, katrie savo balą žino kaip nuluptą ir žvejot eina tik tada kai yra garantuoti (solidesnio amžiaus žino net konkrečias valandas), kad tikrai kibs, net jei tu jai (pvz. lydekai) panosėj kad ir sriubinį šaukštą su trišakiu pravesi LiežuvisDidžiausias skirtumas tarp vietinių ir miesto žvejų yra tas, kad pirmieji žvejoja kada žuvis kimba (pox.ui kokio dydžio hakas ant milimetrinio valo pririštas), o vat miestiečiai žvejot važiuojam tik tada kai turim laisvadienį (dažniausiai net nepriklausomai nuo oro) Taip Nekaltas Nekaltas Nekaltas

nu del tu valandu zinojimo tai abejoju Nekaltas Nekaltas,bet del viso kito tai Taip Taip

Aš tai neabejoju Ne Jau ne kartą yra buvę, kai pražvejojus be jokio kliovo kelias valandas (o kartais ir parą) ateina vietinis diedukas su sovietmečio teleskopu (vadinas “krūtas” savo laiku buvo Mirkt) ir tada prasideda ax…nas kliovas ir jam ir mum Nekaltas TaipO svarbiausia tai, kad vienoj baloj tas pats diedas kelissyk taip yra atėjęs šalia pažvejot įvairiu dienos metu keliom valandom ir tik jam atėjus pusvalandžio bėgy prasidėdavo normalus kliovas Apakęs Apakęs Nekaltas Nekaltas

arba jis turi velniskai gera žvejiska intuicija arba pats jo paklausk…

Apie tuos dedukus pasakysiu taip: Paziuri diedas ryte jei 8====> i desine nulinkes kliovo nebus, Jei nulinkes <=====8 i kaire kliovas bus. Na aisku jus paklausit jei A = = = 8 stovi, atsakysiu taip, xulis eit i zvejyba, reik eit pas Moteris Cha cha

tai va as ir manau ,kad tai ir yra 60proc.sekmes Nekaltas Nekaltas

Tai čia gal mums greičiau būdavo sėkmė, o dieduks ateidavo konkrečiai žuvies maistui pasigaut (kalba eina apie karšius) Taip Nekaltas

nu valandos tai tikrai daug ka reiskia ypac lideku zukleje ir yrankiai irgi lemia siek tiek nes vistiek geru yrankiu ir kibimo perdavimas kitas ir seip pats masalo pravedimas daug ka lemia dar321 jau isitikino ane dar321 Mirkt

Taip Tikrai taip Mirkt

Nusiteikimas ir puiki nuotaika - geros žūklės garantas !!!

ir dar sliekus nepamiršč pasiimc Taip

bet nemažai reikia echolotui, valčiai, valties varikliui, geriems pašarams, kurui jei varai žvejot kur toliau - tai ar čia nėra dalykai nulemiantys sėkmingą ir kokybišką žvejybą ??? Na turintieji tai ką išvardinau - palyginkite anas žvejybas, kai dar nebuvote to įsigiję, ir dabar - norėtumėt atgal ??? Tai kam visa tai - ar vien tik dėl komforto, ar vis dėl to ir pagaunate daugiau ???

ne valandas zino o ora jaucia, kada kimba

Manau pagauti galima ir nekibimo metu,tad ne viska oras lemia Ne

tai kaip galima pagauti, jei nekibimo metas? nelogiska brol Taip

jo tu cia kazka netaip sumalei Ne Ne Ne Juokiasi

Jei kalbi apie kuro išlaidas ir sėkmingesnę žūklę kažkur nuvažiavus tolimon geron vieton, tai man tai panašu į žuvies pirkimą parduotuvėje: kuo daugiau pinigų sumoki, tuo daugiau kilogramų žuvies gauni. NekaltasMan nepatinka kalbėti apie žvejybos skirtingose vietose lyginimą. Aišku, Mingės kaime kimba geriau ir didesnės žuvys nei kokiam Aukštaitijos ežere, bet aš kaip žvejojau Aukštaitijos ežeruose, taip ir žvejosiu nepriklausomai nuo to, kiek pinigų turėsiu. Galiu gerai atsakyti į tavo klausimą - tavo išvardinti “echolotas, valtis, valties variklis, geri pašarai” stebuklų nedaro. Turiu juos, matau savo rezultatus ir kitų žvejų rezultatus. Stebuklų absoliučiai neduoda net įranga už dešimtis tūkstančių litų. Didžiausią efektą (pagaunamo kiekio prasme) gaudant “baltas” žuvis davė: 1) intensyvus teisingas pašarų naudojimas, 2) aktyvi gaudymo technika, 3) plonesnis valas + kabliukas (tačiau sunkesnė didesnė plūdė Šypsena), 4) telkinio pažinimas, žuvų laikymosi vietų žinojimas. Beje, nė vienas iš šių punktų nereikalauja daug pinigų !!! Šerti (jaukinti) galima vasarą visokiomis pigiomis košėmis, o žiemą batonu, duona ar kokiu kombikormu. Dažnai svarbiau ne kuo, o kaip šeri. Valas+svarelis+kabliukas irgi kainuoja nedaug. Šypsena

Aš kadaise jaunystėj Cha cha ištisas vasaras kasdien žvejodavau karšius ir kuojas toj pačioj vietoj. Tai vienoj tokioj vietoj dideli karšiai atplaukdavo ir imdavo kibti tik apie 11 valandą, nors būdavo ramu, tvyrodavo karštis ir plieksdavo saulė. Tai aš iš pradžių sėdėdavau ten nuo ankstaus ryto, o vėliau nusispjoviau ir atplaukdavau ton vieton tik apie 10 val. Tad kai kur tikrai pasiteisina “valandų žinojimas”, kitas dalykas, kad tų valandų nežinosi, jei nuolat ten nežvejosi.