Kas nulemia sėkminga žvejybą

keliems panasiai patyrusiems zvejams tuo paciu metu gaudant vienodais masalais tokia kvaila zuvi kaip upetakis, rezultatai kartais ryskiai pakrypsta tiek vieno, tiek kito zvejo naudai Nekaltastodel sekmes reiksmes nepastebeti neimanoma. bet jei netinkamas slegis, menulio fazes ir visa kita gamtine fignia, tada kad ir koks patyres rybokas bebutum, kad ir kokiais geriausiais masalais begaudytum ir geriausias vietas pasirinktum, nors tu b… rodyk, vis tiek nieko nepagausi

Sėkmė svarbi gaudant upėtakius ar lydekas. Ten dažnai pagauna tas, kuris pirmas užmeta geron vieton. Cha cha Bet nuo ledo gaudant kuojas ar ešerius tas sėkmės faktorius minimalus. Orai, slėgis ir pan. be abejo veikia žuvų kibimą, bet apie tokius nuo žmogaus nepriklausančius dalykus nėra didelės prasmės čia kalbėti, tai įdomu tik pradedantiems žvejams.

mano manymu sekme lemia 60%vietos pasirinkimas,20%sekmes ir 20%sugebejimu

Šita tema parodo ne nuomonių įvairovę, o pasisakančiųjų profesionalumo lygį… Liežuvis Kuo pradedantesnis žvejas, tuo jam svarbesnė sėkmė ir vieta. Cha cha

gerai pasakyta Šypsena

Kiek bepilstytum is tuscio i kiaura- rezultatai patys uz save sneka…

Teisingai. Dar noriu pridurti vieną svarbų sėkmės parametrą - darbą (pastangas). Dažnai reikia nemažai paplušėti, norint ką nors geresnio pagauti.

Kuo pradedantesnis žvejas, tuo jam svarbesnė sėkmė ir vieta. Cha chaTamsta klystat,man ne 13 m. ir zvejyboje patirties manau tikrai turiu Piktas

Jei atidžiau paskaitysi, tai aš minėjau ne stažą ir ne amžių, o profesionalumo lygį… Mirkt

Visgi lieku prie savo - 50 proc. sėkmingos žvejybos glūdi finansinėse žvejo galimybėse, o patirčiai ir sėkmei - kas liko Taip

O tai su meskere kuri kainuoja 300 litu daugiau tau bus sekmingesne zvejyba, ir zuvys nores labiau kibt ???

Mano palinkėjimas, fig pagaut Baisu Baisu Baisu

Gerais įrankiais, ne tik kotais, bet ir plūdėm, plonais bet stipriais valais, plonais ir mažais bei tvirtais kabliukais ir t.t., pagaut stambesnės žuvies šiais laikais jau yra didesnė tikimybė nei sovietinių laikų “kačergom” arba “gariūnskais” teleskopais Mirkt Nekaltas

Tiesa, dar labai daug lemia ir geri (tuo pačiu ir brangesni) pašarai Mirkt

Cha cha Cha cha Cha cha Liežuvis

Vienu zodziu visi ta pati s… mala Kietas, o is tikruju xier paimios kas nuleme sekminga zvejyba Nežinau, cia galima tik speliot, jauciu viskas yra lygiai svarbu Nekaltas

Gerai meskere as suprantu, nusipirkai ir rami galva- kiekviena zvejyba nekeisi.Bet ar reikia pludem, valam, kabliukam, stopmazgiam ir t.t daug pinigu