kas naudojesi Airijoje mobiliuoju rysiu ?

kas naudojesi Airijoje mobiliuoju rysiu ?

kas naudojates Airijoje mobiliuoju rysiu?ir koki operatoriai patikimesni,koki pigesni??? Mirkt

Dunes,

jeigu tu esi Airijoje ir nori siusti SMS i Lietuva, tai rinkis Vodafone - galesi siusti zinutes i Bite ir Omniteli.

Jeigu nori geriausios aptarnavimo kokybes - rinkis O2, taciau turesi galimybe siusti zinutes tik i Bites telefonus.

Jeigu nori pigiausio varianto rinkis Meteor. su juo berods iseina zinutes siust tik i Omnitel telefonus…

Daugiau info apie Airija mano svetaineje http://www.langas.net/airija

cia yra tam puslapy daug informacijos.bet gal zinote dar kokiu puslapiu susijusiu su Airija ir su panasia informacija.

Tiesa as girdejau kad gryztant is Airijos atiduodama kazkiek mokessciu kuriuos mokejote dirbdami(atskaiciuodavo is atlyginimo)gal kas turit pavyzdiu kiek atskaitant mokesciu ir kiek po to yra grazinama darbininkui,jei isviso jie grazina?ir cia tai vyksta pasibaigus darbo sutarciai ra ir vaziuojant po pusmecio atostogu?

Na tokiu gandu ir as girdejau… Bet konkretaus apie tai nieko neigrdejau. Praktiskai, galima truputi pamastyti apie imanomus variantus:

  • asmens pajamu mokescio tikrai negrazintu
  • "prsi" (sodros atitikmuo) yra 6% nuo atlyginimo, taigi teoriskai galetu buti grazinami sie mokesciai isvaziuojant is airijos su visam…

O siaip - kol kas jokios konkrecios informacijos apie tai nera.

kaip man aiskino tai isseitu grazina tuos pinigus kurie butu atideti pencijai gauti bet kadangi nesam Airijos pilieciai tai mum juos atiduoda isvykstant,kazkas tokio.Isvykes ten mano draugas su zmona tik kad dabar kazkodel zinuciu man neatsiuncia jau kokia 3savaite tai kaip istikruju ten yra taip ir nesuzinojau iki galo.