Kas naudojasi telekomo paslauga "Atviras Takas"? Nusiskundimai (sprendimas)

Kas naudojasi telekomo paslauga "Atviras Takas"? Nusiskundimai (sprendimas)

Ar yra kokiu nusiskundimu? Ar neluzhineja ir pan.

koks tavo reikalas?

blin, problemu turiu ir noriu ishsiaishkint ar kitiem irgi taip!!!

Kažkada naudojaus, tai galiu pasakyt, kad blogesnio interno nėra. Gal pasman linija kaime patręšus buvo ar kas, bet “išmetinėdavo” kas 5 min., o kol prisikonectina su tuo paprastu modemu… Turėt Atvirą Taką, tas pac kas neturėt interno. Kantrybės reikia, kad siųst kokį nors ir 10 MB failiuką ~5kBs.

As ir naudojausi kaip tik buwo atsirades, bet tik pastui. O seip tai viskas ten gerai budavo. Jei nori tik pastui tiks puikiai, bet jei daugiau tai Ne

ar butent dabar kas naudojasi? Ar butent dabar kas nors turi pboblemu su prisinjungimu?

Cha cha atviras takas… ir as juo kazkada naudojausi laibai daug… Šypsena) … dabar tik retsikiais kai pas senelius bunu… tai greitis 7-9 kb/s … retsikiais net 2 Liūdnas(… net bloga darosi no tokio greicio… Šypsena … Siulau i dsl pereiti.

pas mane ISDN 11 traukia Juokiasi

Daug kas nuo modemo priklauso. Jei modemas koks pirktas uz 30Lt, tai ir ismetines. Pats turiu ACORP 56-EMS modema ir naudojausi tako zona (o tai beveik tas pats) beveik metus. Greitis pakankamai norm, kartais net iki 12KB/s uzvezdavo. Tam tikru momentu naudojaus ir atviru taku diena, greitis apie 6-8KB/s siunciant is greitu servu. Atviras takas blogai tik tuo, kad uz minutes moket reik.

As kazkur metus laiko naudojausi… mane irgi daznai atjungdavo (mazdaug kas 3-4 valandas… bet jei ka nors siuntiesi tuo metu… tai labai vargina). Ir baisiai daug uz visa tai mokedavau. Dabar naudojuosi Omnitel planu uz 50Lt per menesi… nebuvo kad rysys nutruktu, naudojuosi kiek noriu ir greitis pakankamai geras ir stabilus, tikslaus pasakyt negaliu bet man atrodo tikrai spartesnis uz ta pati Atviro tako. Sekmes internete! Labas

sh ne netas… luzineja daznai nei… krc… kanors pradedi siusti , tai is kart luzta… hr. Liūdnas Liūdnas Kanda Kanda Kanda

hey, ishtiniau windows, yrashiau ish naujo ir niekas nebeluzhineja (labai labai retai tiktai), gal wertetu r kitiem tai padaryt kas turi tokia problema Šypsena