Kas mate filma "Tobulas pasaulis"

Kas mate filma “Tobulas pasaulis”

Taip, maciau as si filma. Tiesa sakant, tai turbut vienas is daugiausiai kartu mano ziuretas filmas. Prisipazinsiu, kad pirmus kartus tai ir apsiverkdavau gale…

Bet manau, kad filmas toks neblogas ne del Costnerio. Cia labiau C.Eastwood’o kaip rezisieriaus nuopelnas.

kodel D.Costneris?! Apakęs kiek prisimeu jo vardas visada buvo Kevinas…

Cia turbut Dede CostnerisJuokiasi Juokiasi
O siaip filmasGerai ir rezisura neblogaTaip C.EastwoodGerai

Dede Costneris… Juokiasi

liux filmukas…ant galo net asarele nuriedejoLiūdnasNekaltas

jega filmasGerai

jo geriausias filmas man "Bodyguard",kur dar W.Houston vaidino
dievinu ta filma!!!

Siandien pirma karta pamasiau si filma, nors paciam keista kaip anksciau man jo matyti neteko.Tikrai galeciau priskirti prie vieno is geresniu arba labiau man patikusiu filmu. Ypac patiko scenarijus

Aš mačiau… Blyn geras filmas, ypač pabaiga…Liūdnas

Norėčiau ant kompo gaut, bet niekur nerandu…

Aga, geeras filmas Taip ir “Sokiai su vilkais” labai fainas Myliu Žvaigždė Laimingas

eina sau! dabar pasiskaicius komentarus baigiu save uzsigrauzt, kad praziopsojau Žliumbia

geras filmas…me patiko tai vienas ish mano megstamewsiu…kai pirma karta zejau tai net ashara nuriedejo…

kol buvau nemates galvojau, kad s… bet kai paziurejau tikrai nenusivyliau. “sokiai su vilkais” irgi neblogas, siaip su Dede Costner’iu man dar “Fantango” patiko

Puikus filmas… Taip~
Daug kartu maciau ir visus kartus verkiau… Žliumbia~

em!! Perfect world and Dances with wolves yra vieni geriausi filmu kokius tik esu mates. O sokiai su vilkais ypac, nors Tobulas pasaulis taip pat labai geras. Turi gera skoni filmams Mirkt. Pazek Equilibrium’a ten siek tiek kitokio tipo, bet taip pat su ideja. labai gera ideja.

"Sokis su vilkais" ir "Tobulas pasaulis" - du labiausiai istrige filmai su K.Kostneriu. Vienareiksmiskai puikus filmai. Nera daugiau ir ka pepridurti.

Gajla nemaciau sokiai su vilkais, bet Tobulas pasaulis maciau net kelis kartus ir tikraj labaj patiko, nerealus filmas, o pabaiga…Liūdnas