Kas laimes V.Adamkus ar R.Paksas?

o ka tu nori,kd paksas su lektuvu apsivozhtu? as tai tik uz Adamku!

I tema:
Kol kas labai neaishku, kas laimes Aš nekaltas

Ne i tema:
Shi tema (sorry uzh kartojimasi Šypsena) visada (iki rinkimu 2-o turo pabaigos) bus forumo "virshuje" - todel butu labai grazhu, jei niekas nekurtu nauju temu apie prezidento rinkimus.

Moderatorius.

P.S. Sveikinu su Naujaisiais Metais! Mirkt

Uz Prezidenta! Uz Valda Adamku!Cha cha…Tokiu apsisaukeliu kaip Paksas tikrai nereikia. kaip sakoma liaudiskai (pi*dit i nekrasnit Cha cha)

vienareiksmiskai ir kategoriskai: adamkus

As manau kad Landesbergis, o jei aplamai is dalis tai draugysteTaipTaip

Turėtų seniokas laimėt, bet gan sunkiai.

Jei Adamkus butu nors kiek jaunesnis…Nebebutu sios diskusijos. Et, seniokas per velai Lietuvon grizo. Adamkus laimes anyway…
Laimingu Nauju ! Bučkis

ir i tema ir ne i tema - sutinku

eilinis lankytojas.

uz paksa manau balsuos daugiausiai tie kas yra pries Nato

AAAAAADDDDDDAAAAAMMMKUUUUS!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

laimes Valdas,nes jei pastebejote tai jauni zmones bent dauguma ju iki 40 metu balsuoja uz Adamku bet musu seneliams jis nepatinka?kodel?todel kad jie mano jog jauniems reikia uzleisti valdziaLiežuvis

be to seimo nariai yra patenkinti esama padetimi ir jiems remti paksa neapsimoka,nes jei jis laimes tai vel reikes sudaryti naujas koalicijas ir daugas pasikeis bus daug vargoŠypsenaO juk seimunai yra tokie tinginiaiCha chaCha chaCha cha

o dar tokiu lietuvoj yra?

BaisuBaisu

Vesialka Kanda

jus ka nors ismanot apie politika?su kuom butu galima padiskutuotŠypsenaCha chaCha cha

nugales tas kas gaus daugiau balsu Laimingas

I hope it will be Adamkus Žvaigždė

Del tos Algirdo paramos Valdui, tai cia gali buti toks didelis farsas, kad ojoj. Asmeniskai as balsuosiu tik uz valda. Myzniams valdzioj vietos neturi buti. Jei isrinktu paksa tikrai nenustebciau, jei po eilines kiaulystes ivyktu isankstiniai prezidento rinkimai. Chebrite sutikim, nors Valdas ir senas, taciau nedurnas, o del piloto, tai kaip politikas jis man nekelia pasitikejimo

Susumavus visus uz ir pries, visvien Paksas yra maladec ciuvas…