Kas laimes V.Adamkus ar R.Paksas?

Kas laimes V.Adamkus ar R.Paksas?

Mano manimu tikrai ne lakunas Cha cha

O mano manymu laimes tas, kuris vertas buti prezidentu. Pagyvensim, pamatysim Cha cha

Laimes Adamkus ypac,kai ji remia Brazauskas ir Paulauskas

astrologija uzsieminejam? Šypsena laimes tas, kuris surinks daugiau balsu Cha cha o siaip, itariu, kad abu berniukai surinks panasiai balsu…

Laimes Adamkus

Manau Adamkus,viskas del NATO,ES ir Busho atvykimo i Lietuva,nors man labiau patiktu Paksas

manau,kd dar labai labai neaishku kas laimes

aisq kad Paksas, reikia nauju reformu.
O kas liecia Adamku, tai jau senelis, vis gi 76 metai. Kas is jo liks po 5 metu? Abejoju ar jis dabar sugeba mastyti sveikai. Tokio amziaus zmones suvaikeja.

Tikrai jau ne Paksiukas. Tegu jis sau ir toliau padanges uzkariauja, bet tik jau nepolitika

Visą laiką galvojau, kad Adamkus. Tačiau paskutinių dienų apklausa (vidinė-draugų, pažįstamų, ir šiaip artimųjų) nepaprastai nustebino. Praktiškai visi balsuos už Paksą. Ir daugelis tik todėl, kad Brazauskas remia Adamkų. Taigi dar labai neaišku, kaip čia bus Aš nekaltas

Ziurejau soc. apklausa,dar is pirmo etapo:Adamkovicius JU domenemis teturejo surinkt vos 3-5 %…Kaip sake vienas profesorius:Ira melas,ira didelis melas,o ira statistika Šypsena
Aisku Adamkus jau senokas ir esa politiskas impotentas,gali mirti nors ir ryt,bet Paksas…lakunas turi skraidit.Kur vejas-ten Paksas!Kai buvo premjeru ar meru ka veike?Ex,vel nera alternativos,kad butu grazus kaip Gentvilas,protingas kaip …,jaunas kaip australas,kategoriskas kaip Veselka,diplomatiskas kaip Adamkus,linksmas kaip Serenas.
Jei mes esam prezidento darbdaviai,gal pasamdom gera zmogu?Man tiktu Gelmutas Kohlis Taip O jus ka manot?

O kodel ne? Negi lakunas negali buti prezidentu? Jei neklystu …R.Reiganas buvo aktorius…nzn ant kiek geras artistas, bet politikas tikrai neblogas…ir berods dar ne viena kadencija prezidentavo. Vot.

brazauskas remia adamku?Apakęs tai,kd man regis tik pirmadieni oficialiai apsisprendima paskelbz…

Gali visaip buti, Lietuvos zmones nenuspejami yra.Be to Paksas jaunesnis uz Adamku, kuris jau tikrai garbaus amziaus yra.Abu turi pliusu ir minusu.

Po sausio 6 dienos suzhinosim kas bus naujasis prezidentas Taip.
Atspet nera nei sunku, nei lengva… Visgi variantai tik 2. Arba R.Paksas, arba V.Adamkus Cha cha.

jei trumpai - tai noriu ir tikiuosi kad laimes Adamkus

Tikekimes, kad laimes Adamkus, o ne tas rusu statytinis paksas Blogai

taigi taigis…

Jus ka norit,kad atsitiktu kaip Rusam,Jelcinas vos koju nepakrate.As tai tik uz Paksa!