Kas labiau?

Kas labiau?

Ar jums labiau patinka kuklios merginos ar siek tiek "laisvesnes"? Butent isvaizda.
Ir ar tikite, kad isvaizda gali smarkiai apgauti?

visko gali būti

Aš aišku galiu ir klysti, bet manau, kad čia besilankantys vyrai yra tokio amžiaus, kad jiems dera dairytis į moteris, o ne į merginas… Nekaltas Bent jau derėtų Taip O kaip ten yra iš tiesų, gal jie patys pasakys…

Alio, vyrai, tai kaip ten yra iš tikro?.. Nekaltas

Ledi Gėlė mano nuojauta sako, kad cia besilankantys vyrai dairosi ne tik į moteris, bet ir į merginas, ir ne vien į kuklias… NekaltasMirkt

gyvenime visko buna…
Gėlė

na na, jau i Tave bijau ir dairytis, nes vien tik granatos (F-1) aplinkui…

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Ledi, i Tave visada dairiausi ir dairysiuos…

Gėlė

Jatus… Drovus Kaip tik kramčiau sausainį, tai vos neužspringau iš netikėtumo…Drovus
kodel Flirtas kaip maloniai nustebinai… reiks ateity sėdant prie kompo susišukuoti… net neįtariau, kad į mane kažkas dairosi… Liežuvis

BohemaGėlė ko gero tu teisi - 30plius vyrai tikrai daugiau į jaunesnes dairosi (su mažytėm išimtim, žinoma Cha cha)… Juk sakoma - kuo vyresni, tuo labiau patinka jaunesnės… Šypsena

dairomės ten kur reikia…
jeigu, žinoma, verta…

O ar tai labai jau blogai???Juokiasi

Man tai patinka, kai kukli mergina elgiasi laisvai Šypsena

Nepatinka papūgos Ne Įtariu jog smarkiai atsilikau nuo mados supratimo.
Šeštadienį palangoj mačiau: labai trumpas baltas sijonas, juodos pėdkelnės, balti batai iki kelių, perlamutriniai akiniai, trumpa baltai raudonai marga striukė, ilga juoda kasa ApakęsApakęsApakęs

Paaiškinkite ar šiais laikais tai kuklu ar ne???

Ne, kodėl… visai nieko Taip Mums Moteris irgi malonu į jaunesnius Vyras akis paganyti Liežuvis

[quote]
Ledi rašė:
Aš aišku galiu ir klysti, bet manau, kad čia besilankantys vyrai yra tokio amžiaus, kad jiems dera dairytis į moteris, o ne į merginas… Nekaltas Bent jau derėtų Taip O kaip ten yra iš tiesų, gal jie patys pasakys…

Jo … o as manau ,kad vyrai cia renkas butent to amziaus kurie dairos i nelabai kuklias merginas. Beje merginu irgi visokio amziaus buna
JuokiasiJuokiasiJuokiasi


mums labiausiai patinka skaniai verdancios Apkabinimas ir visai nesmalsios ,jei randa netycia pamirsta ant stalo mano pinigineApakęslaisybe -paskutinej vietoj-kai reik pazindint su is USA po 100 metu sugryztanciais giminemLiežuvisLiežuvis

Man tai natūralios, nevaizduojančios iš savęs kaži ko… O dar blondinės, brunetės, ryžos ir mėlynos.

o laisva tai kaip atrodo?
man isvaizda nedaro didelio ispudzio, ishskyrus, aishku, krastutinumus

Kuo moteris vyresnė, tuo sijonas trumpesnis ir iškirptė gilesnė.

kiekviena vyra gali paversti inkscianciu sunyciu kol jam neduosi (esti).

o man idomu ar cia yra isvaizdziu ir nekvailu vyru?Šypsena