Kas jums yra LIETUVA?

daugelis tik ir laukia progos is Lietuvos isvykti, o man ir cia visai neblogai. jei man pasitaikytu proga isvykti kur nors i uzsieni, tai gal vaziuociau, bet i Lietuva kartais grizciau, juk cia viskas taip sava…

Na siaip mno poziuri turbut dauguma senesniu bangieciu zino… gal ir naujokai atkreipe demesi…

manau mano mitis geriausiai atitiks zodiziai is vienos dainos: "…Net jei krauju pasruves buciau, net jei kaulo ne vieno sveiko mano kune nebutu, net jei sliauzti tektu purvu spardomam koju, taciau TRISPALVE sugniauzes kumsciuose laikyciau iskeles aukstai…"

Lietuva Tevyne musu… Gerai

TEVYNE ir net nezadu niekur vaziuoti is cia zadu pati kurti versla nors ir nedideli bet cia o juk finansiskai paramai yra tokie zmones kaip tevai…Flirtas

Saunuole, kad ateiti planuoji Gerai

Lietuva yra mano tevyne. Apie ateity sneketi dar negaliu. ir net nedrystu teigti, jog pasiliksiu lietuvoj ar isjvaziuosiu i uzsieni dirbti ar studijuoti. Kas zino kaip ten bus. gal is vis tiek nedatempsiuŠypsena nieko pasakyti negaliu… bet i uzsieni manau vaziuosenti. bent jau noreciau. Nieko dar nezinau. Viska parodys laikasLaimingas

Viska parodys laikas… Taip O siaip, vaziuoti i uzsieni tam, kad studijuoti, o po to grizus i Lietuva, pritaikyti cia uzsienyje sukauptas zinias yra gerai.

Niekada niekada neisvaziuosiu is gerbiamos Lietuvos Ne As Ja gerbiu, saugau, myliu. Manau jei zmones susiprotetu ka darantys numetete siuksle(nors siuksline uz keliu metru ar tik reikia ja truputi paturet rankoj ar kisenej) Brangioji Lietuva taptu dar istabesne!!! Lietuva man ne tik salis kurioje as gimiau ir augau, gimti ir augti gali vienoje salyje taciau dirbti ar dar ka daryti gali kitoje salyje. Manau jei zmones nebutu tokie gopsus ant pinigu Lietuva tiikrai praturtetu. O ko tiketis is tu zmoniu kurie dirba ne Mylimoje Lietuvoje? Jie ten kitur atiduoda savo talentus, apart juos galetu atiduot savo Tevynei. As labai gerbiu Lietuva, ypac jos paprocius, kalba. ApkabinimasŠypsena

Žvaigždė Lietuva Žvaigždė

Lietuva tai tikrai toks zodis kuris reiskia man tai labai daug, visdelto juk cia as gimiau ir t.t. , jai isvaziuociau kitur tai tikrai pasilkciau savo tievynes , man usteko pabuti useny menesi ir supratau ka reiskia Lietuva Apkabinimas , AS MYLIU SAVO SALI LIETUVA Angelas

dabar pagalwojau kad tikraj lebaj myliu LIETUVA Bučkis tikraj negaleciau su ja issiskirti… ne ne ne! jejgu ponas is wirsaus norejo, kad as gimciau ir gywenciau Lietuvoje, taj tajp ir bis! likimo nekejsiu… Myliu Nemuno krasta - Lietuva…

Cia mano namai…

Lietuva yra Tėvynė. gal ateity ir isvaziuosiu i uzsieni pasimokyt, taciau tikiuos, kad dirbsiu, pasensiu ir numirsiu cia…

Lietuva - mano Tevyne ir tuo viskas pasakytaTaip Kokia ji bebutu, bet ji mano gimtoji salele ir as ja visada gerbsiu ir mylesiuTaip Svajoju apie studijas uzsienyje, taciau nezadu likti ten ir gyventiNe Nera ji kazkkia super valstybe, taciau nevykim dievo i medi - nera jau cia taip jau ir blogaiNe Ir tik musu visu pastangom galima kazka pakeisti, pagerintiMirkt

valstybe, kurioje negimiau [tuomet jos nebuvo], bet uzaugau, kolkas gyvenu ir jei gerai seksis, negyvensiu.
deja [o gal gerai], patriotinio jausmo nerasta…

Lietuva ir man yra tevyne.Tik va gal as esu per mazai patriote ir kolkas geru perspektyvu joje nematauNekaltasTodel jei bus galimybe isvaziuosiu i kokia Olandija ar Svedija(nesiverziu as i ta Amerika)Nesuprantu,kad po nepriklausomybes praejo dar palyginti nedaug laiko ir Lietuva dar nera tokio lygio(kai kuriom prasmem)kaip uzsienio valstybes Nekaltasbet tikiu,kad po kokiu geru 30m.ir Lietuvoj gyvent bus gerai Taipateitis turetu but sviesene nei dabartis Šypsena

lituva myliu,lietuviu nekenciu

***** nea gywenimas lietuwoj susiktoj!!!!!!

Lietuva yra mano tevyne,o tai jau daug ka pasako apie jos svarba manMirkt

Man lietuva yra salis kurioj gimiau,uzaugau,cia yra visi mano gimines ir draugai.

Galetum bent jau patyleti… man slykstu tokiu klausytis Veee sorriux.

Lietuva man yra tėvynė Taip