Kas jums yra LIETUVA?

salis,kurioje gyvenuLaimingas

Nu va, o dar visi aiskina, kad dabartiniam jaunimui tik ir rupi kur nors isvaziuoti ir nusispjauti ant Lietuvos. Nifiga! Optimistu dauguma!!!ApakęsGeraiŠypsenaTūsasTaipLaimingasLiežuvis

gyvenamoji wieta was kas lietuva… ir didelis kajmas…Cha chaCha chaCha chaa htia gal bot tevyve…Kietas

didelis kaimas

Lietuva tai brangiausias turtas mano gyvenime ir viskas tuom pasakyta

tai tik mano gyvenamoji vieta, daugiau nieko. Ne Neteikiu Lietuvai jokios svarbos, ji man beveik niekas. Esu prisirishusi tik prie keliu brangiu zmoniu ir tiek Apkabinimas ir dar draugai…kuriuos gali pakeist nauji. Tai tiek…Nekaltas

hmmm, apie lietuva galima kalbet ir kalbet, bet pasakysiu shtai ka, Lietuva man yra pac brangiausias dalykas po tevu ir brolio(kad ir kaip gaila) kurio nenoriu ishkest i nieka…manau to pakako kad suprastumet kaip ash Širdis LIETUVA

LIETUVA- tevyne mylima…naj naj naj Cha cha Širdis tuo viskas pasakyta Šypsena

NU kaip kas? Tevyne! Juokiasi Cha cha

Teti, o apelsine butu gerai gyventi?
Aisku gerai sunau? Sultis niam niam.
O obuolyje? Obuolyje irgi gerai… Sunau…
Teti tai kodel mes sude gyvenam?
Tylek sunau yra zodis tevyne!

Cha chaJuokiasi

man tai Lietuva yra gimtine bet labai dideles pagarbos jai nejauciu… pernelyg savivaliauja visokie politikai ir jau nebesugalvodami kaip istraukt daugiau pinigu is zmoniu kuria absurdiskus ystatymus… Veee

man Lietuva tai yra salis kurioja as gyvenu, ir tikiuosi gyventi, 2. Lietuva tai salis kurioje graziausios merginos GėlėŠirdis

Kas man yra ‡Lietuva‡?man atrodo kad dar nera israsta tokie zodziai kurie apibudintu mano jausmus Tevynei

lituvele zalias krastas ir tiek…

Lietuva yra mano tevyne ir gimtine, kuria labai Širdis ir dziaugiuosi kad cia gimiau.ne uz ka as nevaziuociau ieskoti laimes svetur.nes laime mes galime kuo puikiausiai susikurti cia.ir tegul tiktai nieks nesako, kad cia nera darbo ar pan.vadinas zmones per mazai turi noro ir atkaklumo, kad cia nesugeba issitvirtinti.Lietuva turi intin daug privalumu.Kad ir tokiu kaip: ner seisminiu zonu, ugnikalniu, nevyksta karai, nebadaujame, ir t.t.As diziuojuosi savo salimi!

Lietuva-mano tevyne,salis,kurioje gimiau ir gyvenuŠypsena

Man irgi Lietuva reiškia labai daug - tai yra mano Tėvynė, šalis, kurioje aš gimiau ir gyvensiu. Tikiuosi, kad Lietuva taps ekonomiškai galinga valstybe ir aš galėsiu ir toliau čia gyventi laimingaiMirkt

patriotai , taip ir toleu:y)Taip

Salis kurioje as dabar gyvenu…

ant mobilkos esu uzsidejes toki logo : AS Širdis (veliava) LT
manau taj viska pasako

tevyneTaip
ir nesvarbu miela ar neNe