Kas Jums bangoje seimos forumas;draugai,atgaiva dvasiai,,,saves,,israiskos forma,

Visu pirma, patinka rami publika, kuri nesivercia per galva, rengdama konkursa ‘kas pasiulys ‘krutesne’ tema’. Yra normalus zmones, kurie susirinke pabendrauti, o ne kvailioti ir blevyzgotis.

Antra, man patinka sitame klube (anksciau forume) tvyranti dvasia. Ramybe, jaukumas, supratimas, tolerancija. Nors buna pasipesimu, bet tai yra naturalus bendravimas, kas buna ir realiame gyvenime, draugu kolektyve, kai susirenka skirtingu paziuru zmones. Zodziu, atmosfera cia is tikruju seimyniska.

O kas yra man sitas klubas? Labai sunku pasakyti: ir draugai, bendravimas, ir atgaiva dvasiai, ir naujos mintys, saves praturtinimas, galimybe gauti pagalba ir padeti paciam - turbut viskas, ko reikia. Todel as cia praleidziu daugiausia laiko.

[quote]
Paladinas raše:
Yra normalus zmones, kurie susirinke pabendrauti, o ne kvailioti ir blevyzgotis.

Na nzn,reiskia as vel bjaurusis anciukas,man patinka ir bendrauti,ir kvailioti ,ir blevyzgotis.
(o mintyse galvoju:palaukit ,zaicai,isaugsiu as i dailu gulbina Cha cha)

P.S.
Pasitaisiau.Cha cha

Dinges, nu tu cia pavarei apie save…Apakęs Net minty to neturejau… Apakęs Man kaip tik patinka, kai jus su alyvaGėlės papokstaujat, pralinksminat, nuimat itampa, sugebat i rimtus dalykus paziuret paprastai ir linksmai, tada daznai viskas atrodo ne taip blogai… Be jusu forumas butu niurus ir pilkas Blogai

Turejau omeny tokius, kuriu temos yra a la ‘Visi jus esat debilai, o as krutas’ arba "O mano mergina vakar man mineta padare’ Blogai Mirkt

seimos klubas visada liks seimos klubuKietas

Na asmeniskai man "Seima" klubas yra savotiskas ramus, kulturingas kampelis bangoje, uzsuku cia ne taip daznai, rasau dar reciau, bet paskaitineju, zmones cia raso kulturingai, ramiai, dalinasi dziaugsmais, rupesciais, tuo ir patinka man sitas klubas…jis jaukus, nepastebiu tyciojimosi vienas is kito, is kitu nuomoniu, poziuriu ir tuo labai dziaugiuosi…gera kartais siek tiek priglusti prie nors ir virtualaus, bet nuosirdumo…Gėlė

aha…o as galvoju, kodel jis man taip patinkaMirktJuokiasi
visiems seimieciamsGėlėLūposGėlė
FlirtasBučkis

Man "seimos: forumas, tarsi zodynelis, kaip gyvenime buna TaipGerai
Pasiskaitai ivairiausiu gyvenimisku situaciju, ir kaip zmones sprendzia problemas Gėlė

Man labai smalsu kaip masto kiti zmones… Nekaltas

Na as cia dar tik kelios dienos…Šypsena
Virtuali seima…ne, visa gimine Taip
Siaip 1-as is idomesniu klubu.

Šitas klubas pats šilčiausias visoje bangoje.Kažkas iš naujokių pasakė: “Jus naivus”. Ne jus nenaivus – Jus nuoširdus!ŠypsenaŠirdis

man patinka, kad cia yra geri moderatoriaiCha cha ir dar geresni dalyviaiNekaltas
NEBANALUSGerai, zinantys savo verte ir jauciantys saika Gerai