Kas Jums bangoje seimos forumas;draugai,atgaiva dvasiai,,,saves,,israiskos forma,

Kas Jums bangoje seimos forumas;draugai,atgaiva dvasiai,saves,israiskos forma,

???

Man tai - vienas iš daugelio Bangos forumų. Šypsena

Forumas tai tiesa bet linksmesnis negu kiti.
manau kad tokie forumai skatina mus bendrauti,ieskoti artimu ,dvasiniu draugu,nu argi jie musu nepralinksmina,inesa kazkokio šarmo musu susik…ame gyvenime ,
Ar Jus turite daug draugu ,tikru ,su kuriais taip apie viska galite pasikalbeti.Likti suprasti ir pasigincyti.
Mano beibis net drauge susirado forume ne sitam aisku,pradzioje virtualia ,po to ji virto tikra.

manau, tai tiesiog dar viena galimybe issakyti savo nuomone viesai, atrasti bendraminciu… O vat draugu???..nezinau…nebent jei susidurtume realiame gyvenime…Šypsena

Naturoj pakankamai sunkiai isijungiu i pokalbi, o cia gali patyleti, gali pasisakyti, issilieti (nors dar nei karto nereikejo Cha cha Ir temos tokios, na, artimos dusiai ir liezuviui. Ir zmoniu cia linksmu yra - pasiskaitai ryte ir nuotaika visai dienai Gerai O kad dar kada pritaikyt ne virtualiai pabendraut, ka gan daznai cia senbuviai daro, visai liuks butu Mirkt

Sielos atgaiva.Mirkt

poilsis

ir tas, ir šitas, ir anas…Cha cha Mirkt

Na, man tai chia - draugu ratas… Šypsena

pamaciau zinute ,KO cia renkames" ir istraukiau sena vot…

na visu pirma kodel man patinka shis forumas nes chia renkasi tikrai rimti zhnmones ir niekas nemala ****o kaip kitur, antras dalykas tikrai gali pasiskaityti gyvenimishku dalyku istoriju kurias gali prisitaikyti sau o gal net pasimokyti ish ju ir trechias dalykas kad jei kas atsitiks chia tikrai gausi normaliu atsakymu bei patarimu.
Ir sheip hebra chia faina, tiesiog malonu chia buti, kaip tikroj sheimoj Cha cha
P.S. aishku auto.banginiai ir nepraschiau nepykit, jei ka kad nepminejau, bet chia apie sheima Cha cha Aš nekaltas

Seimos forumas mane priviliojo pirmiausia tai neeiliniais idomiais zmonemis (tais laikais pradininkai buvo Kove, echo, Rita, lady-x, Lady ir kt.) Po to eme rinktis ir daugiau ne ka maziau idomiu - atsimenat antilope20 ar Razrucha, kuris, gaila, neberaso i Seima?
O siandien visu asmenybiu taip greit ir neisvardinsi - klaviatura uzkaistu bevardinant kiek cia daug idomios liaudies susirinke.

Is to isplaukia ir kitas sio forumo pritraukiantis aspektas - neeiliniai dalyviai generuoja reto idomumo temas, kas ir kviecia pasikelus Banga pirmiausia lysti i Seimos foruma.

Visiems sekmes!

O man pirmiausia patinka cia susirenkantys originalus zmones ir ju originalios mintys.
Tikrai netruksta draugu bei pazystamu realiam gyvenime,bet kaip sake alyva: kompanija reikia kartais keisti,kad nenusibostu.Tai va as taip ir elgiuosi: figaro ten -figaro cia.Ir jeigu sie virtualus zmones leidzia vadinti juos draugais ,esu istiesu labai pamalonintas.
Nors niekam nerekomenduoju gerti iki 16 val.,bet del Jusu…ei garcon visiems po Taurė

Dinges, nu to dziakui uz spirituozini drinka, alia labai ko tais siandie zrat axota is ryto, hmmm, keistaAš nekaltas tai gal butai geras ir kokios zakuskes pas savo garcon uzsakytaiCha chaAš nekaltas
gerai, kas man Bangos seima…boze, ogi viskasCha cha pradzia buvo ta, kad skaitydavau Banga, bet nebuvau dalyve…ir nutik man taip, kad as tupejau forume apie viska ir uzsikabinau ant kazkokios Dingusio zinutes ir pamislynau, kad raik registruotis, bo noriu su situ nick’u paskapotiCha cha po to po truputuka perejau i seima…ai, na, ciotki cia zmogenai, linksmi, taikus, silti, turi gera jumoro jausma, ypac kai kurieMirkt o dar kai suspazinau in realno, nu to visai vamzdec kokia lapataCha chaMirkt…a kaip pamislyni, na kogi zmogui daugiau raik sioj zemej, taigis silumos, meiles ir geros kompanijosCha chaMirkt ai, vat dar iki pilnos laimes kafkes raik didelio puodo su pienu i pusryciu noretau, alia nesisvieciaLiūdna

As uzisakibinau uz Koves (idomu, kada jai baigiasi atostogos) su Martynuku.

man tai shis forumas niekuo nesiskiria nuo kitu… Šypsena

Man tai jis Nr.1 po "Faunos ir floros"

Kai tik uzklydau i Banga, is karto uzsikabinau uz SEIMOS forumo… kas kam rupi, tas tuo ir uzsiima Liežuvis Buvau kitur uzsukusi, bet nemaciau tokiu atviru (daugiau ar maziau) ir puikiu zmoniu kaip cia Šypsena atskiruose forumuose susidaro skirtingu zmoniu grupes… cia jauciasi Seimyniniu zmoniu dvasia, cia gera Mirkt na ir pasakiau Cha cha kitaip nesumasciau … rytas…

galimybe kitu mintis paskaityti ir paciam pasireiksti. Publika cia solidesne nei kituose forumuose.