kas geriau: susitarti ar kviesti policija?

kas geriau: susitarti ar kviesti policija?

Sveiki, noreciau suzinoti jai avarijos metu nukentejusiu nera, o tik svelniai apgadintos masinos ar apsimoka kviesti policija gal visdelto geriau susitarti?

Geriausia iškviest policiją…ir “susitarti” su mentais… Taip

jeigu nuostoliai menki ir praso iki 100 Lt ,tada tarkis, nes bauda tokia minimali uz autoivyki,jei ne-tada kviesk,draudimas apmokes

blondine Apakęs Nežinau ŠypsenaJei pati esi yvykio kaltininke,o nukentejusio automobily apgadinai gerokai daugiau,nei uz 100LT ir turi galiojanty draudima tai aisq,kad kviesk…(isimtinis atvejis,jei galvoji,kad gali buti atimtas VP) O jei pavyksta susitarti apie 100Lt,tai manau neverta…vistik uz autoyvykio sukelima gausi maziausiai 100Lt, plius visoki tampymaisi,nervai ir pan…

Jei 200-300lt tai vietoj. Jei daugiau, kviesčiau Cha cha

p.s. dar reiketu turet omeny ir draudimo imokos padidejima

Geraivisiskai sutinku Taip

arba tai,kad tos draudimo sumos uz padaryta zala gali nebeuztekt Pavargęs yra dabar aparatu Baisu Cha cha

Pavargęs virs 100.000 euru…? Nekaltas kas per aparatai…?

tarkim autoplius.lt/lt.php/2;search_action;view;urlid;230695;main_ limit;421 ; autoplius.lt/lt.php/2;search_action;view;urlid;232463;main_ limit;421 ; Juokiasi Juokiasi

a cia derva su stiklo audiniu taip pabrango po istojimo i ES? Pavargęs Baisuo dek antro, tai anksciau tokiu po 50 i diena sudauzydavau ir nieko nemokedavau Cha cha

Cha cha

kartais mentai patys pasiulo susitart ir negadint jiems nervu… Taip

Jie tai gali siulyti, bet ar tikrai taip bus naudinga… Esant paciam kaltam tai apsimoka, niekuom nerizikuoji, ar bauda ar grynais is kart. Bet jai tau, tai juk buvo temu, kai atrodo nieko baisaus, nuvarai tvarkyti, islenda dar kas nors … Tada jau nemalonu…

Karta nekviečiau,pasimokiau tai dabar iš karto skambinčiau ir jokiu tarimosi nebepripažystu.Na geriau to kito karto galėtu ir nebūti,bet ka čia žmogas gali žinoti.

mentas pataria, klausyk jo Gerai

na cia pries pora dienu as padariau avarija tai opeliui tik vos dazus nudreskiau, manukui daugiau kliuvo, bet bobela tartis nepasirase Ne tai pusia dienos sugadino jau nekalbat apie tampimasi po mentus. O kaip daryt jai tycia pakisa o kalte tau suvercia??? Piktas Pirma praleidzia o poto deda i sona Kanda, o isvadoj dar kaltas lieki, ka tokiais atvejais daryt?

jejgu tik vos vos tai geriau isvis nesukt pautu nei sau nei kitam vairuotojui … jej tik menkas ibrezimas tai nafik dar nugrezinet vairuotoja? o jej siektiek rimciau tai geriau policija kviest… o pvz man buvo: ikaliau tai tik buferis nukrito vectrai, o man praktiskai nieko… nu kaip nieko… nu beveik nieko Mirkt policija atvare, pamate kaip atrodo abi masinos ir sako man: “tai reikejo ziebt taip kad bent matytusi o dabar… neapsimoka cia formint, tau neapsimoka, rekomenduoju susitart” … pabandziau susitart, tai pradejo boba rodyt tarpus tarp bagazines dangcio ir sparnu, kad bagazine sunkiai darinejasi pradejo irodinet… kad lempa iskeliau bande yrodyt nors lempa net purvais uzejus buvo… tada prie policininko priejau ir sakau: “aj forminkit, man nervu maziau kainuos” o jis man: “jo, pamates ka ta boba kalba irgi ta siulyt norejau…” Šypsenatai va formint ar tartis? manau cia nuo konkrecios situacijos ir toje situacijoje dalyvavusiu zmoniu priklauso o seip reik saugiai vaziuot, kad ne tik pats saugus jaustumeis bet ir kiti eismo dalyviai tai nereiks ir tokiu klausimu iskelinet…

kanors pikto pasikvieti ir gerai i snuky duoti… nors apskritai boba uz vairo tai ziauriau nera…