kas geriau nero5.5.9.17 ar ecd platinum 5.3.21

kas geriau nero5.5.9.17 ar ecd platinum 5.3.21

kuri jusu nuomone keptuve geresne?
turiu abi.pas mane win xp.

Netepliok riebaluotu pirshtu…
Moderuotas temos pavadinimas. Nuimtas bold.
Validolis

gerai , kad paryshkinai, a tai nebuciau iziurejas temos pavadinimo… Aš nekaltas

Naudok abidvi - vienu atveju geriau viena, kitu - antra

Nero geriausia Gerai , antroje vietoje ecd

Priesh kelis menesius Kompiuterija ar NK aprashe keptuviu testus.
Buvo ishrinkta
WinOnCD 5.x
Nero 5.5.x.x
ECDCreator 5.x

Mano asmenine nuomone…
Dirbu su WinOnCD 5.02 ir su Nero 5.5.9.17.1
Abi programos geros. Man asmeniskai labiau patinka WinOnCD,
Jos pliusai. Labai fainas ir suprantamas interfeisas.
Maciau screen short’us jau ir WinOnCD 6.0, tai dar grazesne apipavidalinimu progse WinXP stiliuje).
Turi gamesa logini, kai lauki CD iskepimo, yra ka veikt. Turi atbulini realaus laiko skaiciavima irashant CD Gerai, palaiko bufer underrun. Stabdo irashimo greiti jei tushteja irashimo buferis, nesugadinami CD. Turi viska ko reikia ir ko nereikia. Visos CD modos. Redaktoriai grafiniai (labeliukams) audijo redaktoriai wav’ams. Video plejeris, Virtual CD ir dar visokiu nieku…
Minusai… sunkiau susigaudyti darant CD is bin ir iso image. Viska galima padaryt bet tai nera pasiekiama pirmuose dviejuose meniu zingsniuose.

Nero… labai cool programa.
Turi daug navarotu, daro viska ka ir WinOnCD… nebevardinsiu.
Lengvai irashoma is iso ir bin image.
Minusai… nervina tai kad nera atbulinio realaus irashimo laiko skaiciavimo… rodo ta 80 min ir psio… Psichologishkai tai mane slegia kai nezinau kiek liko laiko realiai iki CD ishkepant. Smulkmena bet shlykshti. Ner gameso, jei letas rashiklis ar koks CD-RW diskas x4 … ner kas veikt jei nenori list kai rasho i CD.

Pastaruju Easy CD Creator neanalizavau. Darbe kolegos jas naudoja, bet as isirashau ir neshdinuosi is informatiku korpuso. Detaliau nenagrinejau… irashineja be didesnio vargo.

Vat ir nebeliko ka parasyti, Validolis labai tiksliai mano nuomone ir parase Cha cha. Tik skirtumas, kad as visgi labiau Nero gerbejas Šypsena.

akrobatas Juokiasi

Gerai

Vincukas musu Šypsena