kas geresnio?


kas geresnio?

Prancuzu skonis ties “tiuningu” toks pats kaip tavo kirpejo skonis Cha cha

RM> norejai pasakyti skonio nebuvimas? Cha cha

atmarozikai kazka supranta apie skoni? gal pagaliau kas juos uzbanintu, nes po kita nuotrauka grasina, per daug isijaute[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.737917.1…-=( 13857 71330](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.737917.1…-=(1385771330)

[biteplius.lt/lt/2user.show/463887-=(106690049](http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/463887-=(106690049)Ne, cia tik viena vasilisa ilgaplauke “SUPRANTA APIE SKONI” gerai stumi panke Juokiasi

images.bite.lt/banga/files/content/200909/4a9d842be4a4b.jpgimages.bite.lt/banga/files/content/200908/4a9c1b4fdccf6.jpgVa cia yra skoniai Juokiasi Neplauti ilgi ryzi plaukai Juokiasi

tu cia ikast bandai ar kaip?

eik savo ryzajai issiverk ant peties gal apgins? Stora subine visus iszudys uz savo sviesiaplaukia nuskriausta Juokiasi Žliumbia Juokiasi

kam tau dar kast tu ir taip visas suvoliotas Juokiasi

“stora” Juokiasi, isgirdau pavyda? apgailetinai atrodai kai bandai ikast bet kokiomis priemonemis ir griebiesi siaudo isgalvodamas faktus

jau kartojates, nebeidomu.

apgailetinai tai atrodai tu Cha cha tėvai tikriausiai visiema sako kad zuvai senai jau Cha cha

Atsiprasau, as skonio nesuprantu, gal tau ryza boba ir gerai nususele kazkokia su neplautais plaukais. O cia girdejau, kad galiu ant saratu paslist, tai tipo saudysi i mane is saratinuko?? Juokiasi Žliumbia Juokiasi Kaip jus sudpankiai darot? Pirma ispejat ir saunat ar iskart saunat Juokiasi Žliumbia Juokiasi

tai tu zadejai mane atlupt? ar ne taip? laukiu nesulaukiu

nutilo… gavai bana jau?

toyo-bet tu nepastebi,kad per daug jau drasiai paskutiniu metu lendi kitiems i akis ? Nekaltassakau,labai ydomu,ar istikro butum toks drasus kalbant vienas pries viena su marchela ar belenokiu kitu dalyviu is cia Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas

RM >> kodel manes klausi, ne as prie ju kimbu gi ir izeidineju niekuom detus zmones is dienorasciu kuriu tai neliecia?

youtube.com/watch?v=K2KfNSmBt60&feature=related Valio

toyo-o prisiminus nuo ko cia viskas prasidejo,man atrodo kitaip Šypsenavisu pirma nekritikuok zmoniu pagal auto,nes graudu visu pirma ziuret i tavo ishvaizda (plaukai),jie man nemaiso Ne,bet…

youtube.com/watch?v=Sj2KjS4jlEA Juokiasi Gerai