kas čia per automobilio pirkimo būdas?

kas čia per automobilio pirkimo būdas?

na pardavinėju dabar mašiną internete ir parašė man e-mail’ą, na jam tiko kainas etc ir jis man tokį laišką dabar atsiuntė:

na aš supnratu angliškai, bet čia pačios esmės tai nelabai pagaunu, tipo jis man atsiųs čekį su 3000 eurų, aš nusiimsiu 350 ir atsiųsiu jam atgal? tada ateis kažkas pažiūrėt mašinos jei viskas ok tai paims? ar čia ne koks apgavystės būdas? Nekaltas

Paskambink jam, bus paprasciau, nei galva lauzyt, kaip jis sumaste cia viska padaryti. Siaip tavo prielaidos manau teisingos.

Girdejas tokiu bairiu. Man tai nepatikimai atrodo.

man irgi toki buvo atsiunte is ispanijos, bet pasikonsultavau su bankais, sake vienas nepatikimiausiu apmokejimo budu, nes bet kada gali uzprotestuoti mokejima. pinigai isgryninami per 30 dienu, o masina pas pirkeja nukeliauja per 7 dienas Nekaltastaigi jis apziurejes masina gali uzprotestuot ceki, ir liksi be pinigu ir masinos. nors gali ir saziningu pasitaikyti. as nerizikavau Kietas

Jo baisiai idomiai cia jis sugalvojo … kokio velnio tas zaidimas su cekiu ? Ar ne paprasciau butu tiesiog pervest pinigus i saskaita … Kvepia machinacijom su pinigais o ne masinos pirkimu …

Ceki turesi nusiusti ne pirkejui, o ekspeditoriui, kuris ateis paimti masina, kai nusiusi jam ceki ir jis ja kazkur nugabens. As tai nesuprantu pirks masina uz 350 euru, o uz atvezima mokes 2650 euru? Kuom ypatinga ta masina, kad ja verta vestis nezinia kur?

interesnai interesnai Laimingaso 2650 tai ne uz gabenima kaip suprantu, o grazinama suma, nu tipo graza

Nepasirasyk! Isdurs tave 2650 EU

Blyn, is kokios afrikos valstybes ta tavo opel perka, kad toks brangus pervezimas Apakęs

Kiek as supratau, tai tu turetum isgrynint visa ceki, o likusius 2650 EUR grazinti jam grynais…

Kazkokis briedas,as nesiimciau.

Pvz: jis firmos vardu perka masina (350E),paima is jos saskaitos 3000 (tiek ivardino masinos kaina),atsiuncia tau,tu pasiimi savo 350 o jam grazini kas liko. Gali buti toks sito atsiskaitymo modelis. Tiesiog pinigu isgryninimas. Taciau as geriau jau per Westenr Union prasyciau kad pinigus atsiustu,bent atrodo patikimiau nei cekis. Bet cia jau konsultuokis su tai ismananciais Mirkt

Jam trumpai aishkiai parashyk.Kai gaunu visus pinigus i rankas,tada prashau varykit ta mano opeli nors ir i Afrika Šypsena))))Kitu variantu buti negali,nes tai grestu tau palikti su 350euru Šypsena))) Cha cha

kazkas tipo aukciono matyt. siaip patikina turet reikalu tik su amerikieciais bei japonais. jie uz savo bazara paprastai visasda atsako.

čia jis tipo iš UK ai bet nežinau, parašiau kad parduosiu jei normaliai pinigus atsiųs, o ne per čekius kažkokius

Kai prisimeni lietuvisko biznio patirti, butent amerikonai ir japaskos labiausiai ir isdurineja Kanda

Teko kažką panašaus skaityti užsienio forumuose, tai atsiliepimai buvo tik neigiami. Aš maniau, kad mums tai negresia ir nesigilinau, bet dabar matau, kad reiks įsigilinti ir nepridaryt klaidų. Nedaryk to.

kodel. daryk. Tik palauk, kol chekis issigrynins Lietuvos banke, o tada jau mashina siusk. kitokiu atveju chia kvepia afera didele.

bet tu busi uz ji gudresnis ir nei mashinos nei cekio atgal neduosi…;]