Kas cia daba darosi...

Kas cia daba darosi…

Nezinau kas pasidare, bet jauciu, kad stabiliai igryso lietuviskas alus. Kazkaip nebepatinka, nu gert galima, bet dabar mieliau renkuosi carlsberga ar warsteineri. Ar lietuviski visi tokie supanaseje, ar gamintojai nebeturi ka naujo pasiulyti i rinka (iskyrus naujas etiketes ir naujas loterijas) ?

nesirink is vis alaus rinkis lietuviska skaidre kaip saltinio vandeneli LIETUVISKA DEGTINECha cha

Irgi neblogas variantas, bet alus geriauAlusGerai

kai alus atsibosta pagyvenk ant snabes dietos… tei padeda atsigauti… o poto vel alus atrodo lyg naujas geralas… Šypsena

Kad man starka geriau einasi. Šypsena

O del alaus… Kartais vakare taip gerai vepsant i telika jo isgerti. Negi vienas starkos bonke kalsi ? Šypsena

2 Tranzas >> O tu pabandyk is viso menesi nieko negerti. Grieztai, nei laso!!! Tai po to menesio alus atrodys Dievu gerimas.

Matot, as nesakau, kad man apskritai alus pabodo. Man tik lietuviskas igryso. O visi kiti eina labai gerai. O menesi… Ir ne laso… Tu ka, manai as savizudis ?

net jei piena litrais gertum, jis greit koktus liktu. matyt alaus persigerei.daryk pertrauka, skoni atgausi, viskas bus ore!

na tu, zuikuli, ir palyginai (su pienu) - ir visa tai “Alaus forume” Apakęs Cha cha

Nevermind - just kidding Alus Šypsena

Vel po 8 ir vel masinas pas mane darbe ? Šypsena)
Nu ka zinau. Einam kada nors.