Kas buvot isvyke dirbti i D.Britanija?

Visu pirma nesu pesimistas, o esu realistas. O kas liecia vaziavimo "turistaut" tai parasiau kabutese, nes visi vyksta atseit turistaut ir paskui darbinasi. Tai kiek as suprantu tu irgi busi tokio pat pobudzio "turiste"? O gal as klystu ir tamsta turesi darbo viza, kuo as labai abejoju?

as nematau praktiskai prasmes vykti be legalaus statuso,jei neturi pazystamu.tad as praktiskai ju neturiu tai busiu legale Šypsena o ne “turiste”
Cha cha

Rasei, kad nera prasmes vykti be legalaus statuso ir jei neturi pazystamu. Taciau sekanciame sakinyje rasai, kadangi neturi pazystamu, tai busi legale. Tavo teiginiai priestarauja vieni kitiems. Arba as kazko nesuprantu. Jei gali paaiskink.

kaip tau neaisku, ji sako, kad vaziuojant nelegaliai, bus daug problemu ir nervu, o be to ten ji neturi pazystamu, kas jai pades su darbu, gyvenamaja vieta ir t.t. taigi ji vaziuos per firma ir taip megins ten prasimusti… tokiu atveju ji bus legale…

nu va kazkoks vabzdys viska suprato, bet ko tu cia neikerti " i don’t understand" Cha cha
kitaip tariant jei nelegalas tai tik su pazystamais,o jei ju nera, tai geriau "neturistauti", o legaliai padirbeti!!! va cia tikuosi aiskiai Šypsena
Labas

Ko tu nesupranti? Juk vaidillute neturi pazistamu, todel ir vaziuoja legaliai. Tiesa paskius, rizika siuo atveju ir man nepatiktu. Man mielesnis variantas toks, kai turi darba (is anksto esi susiradus) tada ir vaziuoji i maerika ar i DB, o ne na ura.

Greiciau rinkites o tuoj va lietuveleje liksiteLiežuvisLiežuvis

na renkames renkames, bet niekaip negalime apsispresti… Cha cha
o be to ir univeras ne kiek nepadeda studentams, o tik problemu sukelia…

Tai kad jau issirinkom!!! O tas univeras - einas, jis velniop! Ir be jo pagalbos apsieisim…!

tad kad blogiausiu atveju galima vaziuti ir kaip "turistam"…pasirodo viena tokia ir pazistamike turiu kuri padetu, tad jei nepavyktu su jav tai must reiks traukti pas karalienes
Cha cha
beje liezuvius rodyti nemandagu…

O galima paklausti kas toji pazistama? Na gal is ja pazistu??? Taciau dabar manes Anglija visai netraukia. Gan daug nusiskundimu girdejau…