Kas buvot isvyke dirbti i D.Britanija?

ei dar norejau paklaust,jei mano anglu zodynas ne per geriausias,pvz. moku pasakyti dog cat man f*** ir panasei tai ar man isvykti yra sansu?
tik nesudauzykit sirdies Sudužusi širdis

yra ir tokiu kur pas gyvulius miega Cha chaCha cha
o gera turiu omenyje kur moka svarus Taip o ne kapeikesNe!
Su gyvuliais galima ir pamiegoti, o kas is to kad miegosi geriausiose karavanuose (nors cia ir geraiCha cha) bet nebus lituku
Gera ferma ta kur studentai pinigu uzdirba ir gyvenomo salygos pakenciamos

P I Z D E C
BlogaiBlogaiBlogaiBlogaiBlogai

Teisingai, xebraCha cha, varyk į fermas, svarbiausia snukio ligosBaisu neparvežkite į Tėvynę…

Hahaha, o Tevyneje, tai juk tu, vaikine, sedi Cha chaCha chaCha cha

ok bandysiu paklausti kitaip?
kai gausiu lapa ir reiks pasirinkti ferma iskur man zinoti kuri gera o kuri ne? va cia tai klausimo esme!!!
Apakęs

Ten tikrai nebus parasytaCha cha
Is draugu ,artimuju, pazistamu Cha cha

[quote] Ten tikrai nebus parasyta
Is draugu ,artimuju, pazistamu
[/quote]

aha,tai kad as neturiu tu draugu,artimuju ir pazystamu,kurie butu dirbe gb.todel as ir klausiu mielu draugu is interneto kad padetu,bet cia tikriausiai viesa paslaptis Nustebęs

aha,tai kad as neturiu tu draugu,artimuju ir pazystamu,kurie butu dirbe gb.todel as ir klausiu mielu draugu is interneto kad padetu,bet cia tikriausiai viesa paslaptis Nustebęs

[/quote]

va nuo cia siulau pereiti i 'Privacias zinutes " Cha chaCha chaCha cha

Na jau - privacios zinutes! Man irgi idomu paskaitineti!!! Šypsena

Cha cha

Cha cha

Kur dingai, vaidillute???

pogrindyjeCha cha

as dabar giliuose apmastymuose… Cha cha buti ar nebuti, vykti ar nevykti?!
kas geriau anglija ar amerika?!
va cia tai klausimo esme… Apakęs

Ko jau taip rimtai susimascius - juk vis vien su ta Anglija nieko gero neiseis… Pati zinai kodel, todel lieka vienas kalias - AMERIKA!

Na jeigu jau apie amerika prabilai tau jau neturi kilt klausimuCha chaCha chaCha cha

Na ziurint ko tu tikiesi. Jei nori karts nuo karto parlek namo, tai rinkis Anglija. Jei isleksi "turistaut" i JAV, tai zinok, kad kelio atgal nebus ir pasiliksi sioje salyje ilgiems metams. Na o kas liecia uzdarbi ir gyvenima, tai nemanau, kad kazkuri salis kazkuo labai issiskirtu. Tiek Anglijoje, tiek JAV gali pasisekti ar nepasisekti. Tikiuosi neiseis pagal sena posaki: kaip bepasirinktum, visvien gailesies. Na bet kad ir ka pasirinksi, sekmes.

[quote] Tiek Anglijoje, tiek JAV gali pasisekti ar nepasisekti. Tikiuosi neiseis pagal sena posaki: kaip bepasirinktum, visvien gailesies. Na bet kad ir ka pasirinksi, sekmes.

[/quote]

ooo kokie mes pesimistai…

as vykciau ne turistaut o dirbt,is kur pas manes tokia prabanga ! Aš nekaltas