Kas arciau sirdies SSRS ar JAV??

O man arčiau širdies nacistinė Vokietija. Vat. Ir aplamai, man Hitleris, galima sakyti, yra toks kaip ir idealas (nepagalvokit, kad aš jau esu nušovęs kelis šimtus žydų, ne, aš ne žudikas, tačiau manau, kad Hitleris yra puikaus valstybės vadovo pavyzdys. Hitleris gautų ir Nobelio premiją, jei nebūtų toks tarptautinis žudikas).

Jo ce gerai pasakyta. Man irgi atrodo kad jis maladec bahuriukas buvo
TaipTaipTaipTaip

buvau amerikoje 2 kartus.tox ten ****as, kaimas ir gaidynas.man zodziu truksta.Piktas miestai skenda siukslese, latinu bandos sauda dienos metu.vakare negalima iseiti i miesta:apvogs ar supizdins. narkamanai gatvese jau badosi. daug storu zmoniu. taksistai apipisinieja(veza tolymais keliais), negrai oxuelino, gali bet ka daryti. bare buvau, tai striuke man pavoge. na ir visi ten gaidziai

temos autorius klause, kokia salis jums prie sirdies, o ne kokia kietesne. tai jav man tikrai ne prie sirdies, nes jie urodai

Del politiniu ir valdymo formu nekalbesime, bet paimciau ish CCCP soc. garantijas ir kulturini auklejima, o ish JAV ekonomikos pasiekimus (ne techninius ir mokslinius o butent ekonomikos sriti) ir padaryciau viena valstybe Juokiasi

P.S. Juokingai ir vaikishkai skamba, bet paprastai nenoriu klimpt i politinius debatus. DEl kokio krutumo cia kalba tai irgi neaishku, ar tai del karines galios ar tai del ekonomines ir t.t.
IKI

tikrai ne usa Ne a cia pradzioj maciau kazkokia urode rase,kad per 20m rusijoj niekas nepasikeite. Tai noreciau tau pasiulyti nuvaziuoti i ta rusija ir pasidairyt,bo matau,kad nesupranti kur rusija,kur baltarusija

Ir viens ir kitas velniasPavargęsJAV kadaise isnaudojo vergus prie-
varta atgabendami juos i sia valstybe sunkiai dirbt,ziauriai jie su jais
elgdavosiPiktas,del to Amerika tapo tokia super galinga valstybe,
bet tai kokia kainaIgnoruoju
SSRS irgi nieko geroNe,savo tvarka bando pasaulyje ivest,vis-
ka kontroliuot…Ir cecenijos karas,baisu…Baisu
Visais laikais taip budavo:jeigu labai didele ir galinga vals-
tybe tai ji ne su niekuo nesiskaitoNe

man arciau prie kepenų
Stalin Spy
[/quote]
zdil Sto Rubley

JAV, nekenčiu Rusijos!!! Veee

Geriausia būtų- panašiems į Šveicariją

ir JAV ir SSRS turi savo privalumu ir trukumu

Del kietumo tai cia galma gincitis. Ir sssr ir jav vienodai kietos buvo… Bet man labiau prie sirdeie sssr(tsrs), juk jie kaip ir saviakaiCha cha

be abejo SSSSSRS

Nei vieni, nei kiti… Jos tik dvi milzines, siekiancios pademonstruoti savo galia, kad patenkint kazkieno ambicijas, del to nukentejo labai daug zmoniu… Bet blogiausia, kad ir toliau tai tesias, nors ne tokiu placiu mastu, bet…

Visiskai tau pritariuTaip

kas is tos JAV…nieko gero

Geriausiai yra tarp savu, kad ir kaip kartais butu sunku ir nereik nei tos JAV ar kazkada buvusios SSRS

nzn kodel bet JAV jie man kazhkuo fainesni… o ssrs tai bbz … kgb visokie ir panasiai … na bent kiek per zinais pasakojo Cha cha

o kita vertus nuomone suformavo neseni ivykiai, t.y. j.w.bush’o zodziai, kad lietuva yra JAV drauge, ir kad lietuvos prieshai yra ir amerikos prieshai. ot … ssrs viosada buvo nusiteykusi priesh mus … Liežuvis

Na, bet kuo mes būtume be idiologijos?

Japonija