Kas arciau sirdies SSRS ar JAV??

Atsiprasau bet tai pazeidzia mano teises Šypsena jei as noriu padraugauti su alkoholiu o ne su limonadu tai ka as ble turiu laukt kol man viskas apzels?Nesamone…Nuo 18 pats tas Laimingas

Lansbergis

SSRS mes gyvenome. ir kaip gyvenome? nieko nebuvo galima gauti, viskas buvo deficitas( produktų trūkumas). daug kas važiuoja į JAV, reiškia ten gyvent geriau ir JAV kietesni, nes turi daug Makdonaldų ir storų žmonių.atsiprašau pilnų.
klausimas: jei sakoma, kad kuo žmogaus daugiau, tuo jis geresnis, tai negi JAV tiek daug gerų žmonių?

Man tai abi visishkai vienodos … Ir ten , ir ten smegenu pudrinimas buvo/yra aukschiausio lygio…

tai trumparegis tamsta esat. Rusija tiek ekonomine, tiek politine prasme yra atgyvenus degradu valstybe. Taciau, jeigu jau apeme nenumaldoma sovietine nostalgija, Jus turite visas galimybes nuvaziuot ir pagyvet toj svajoniu saly Gerai patikekit, per pastaruosius 20 metu ten niekas nepasikeite.

JAV gerenis variantas, nors ir ten sunys valkatauja ir benamiai konteinerius tustina, bet juk tai lietuviu svajoniu salis juodam tiksliau juodziausiam darbuiLiūdnas

draugaudamas su alkoholiu, darai milziniska zala sau, busimiems savo palikuonims, taigi tuo paciu ir visai valstybei, bei ateities kartoms. Norint apsidrausti nuo siu katastrofisku padariniu, visiskai tikslinga ir pateisinama, vos nuo zemes atsiplesusiems astuoniolikmeciams duoti gert tik limonada. O dar geriau - kubuš sultis! ir taskas.

ApakęsApakęs Kas i foruma ileido mano mama ? ApakęsApakęs
Cha cha

zapas istvirkelis senas krienas
Cha chaMirktJuokiasi

reikia gi man pasekti, ka sunus palaidunas paskaitu metu veikia!

Mamyte Gėlė … Ash bais greit augu … Paskaitu laikai jau pasibaige … Dabar darbe durniu volioju Mirkt

Cha cha mjo… skleroze ta mano…

Ne metuose esme nes visi skirtingai subresta Šypsena tie patys 18niai buna labiau subrende negu 21m Laimingas jokios as zalos nedarau o tiesiok viena kita karta atsipalaiduoju su alkoholiu ir tas ner blogai Mirkt ner ko cia daug rasyt vistiek nieks nepasikeis tad px Šypsena

ApakęsBaisu Ledvarni, kaip čia taip?

Psycho , ka yr ?
Prisipazhistu, kad esu netikras liatuvys ir mano asmenine nuomone apie JAV (paremta darbu ir gyvenimu toje shalyje) yra pakankamai neigiama. Kai kalbejau apie smegenu plovima, tai turejau galvoje TV laidas, kurios (nors ir subtiliau), bet kaip ir CCCP TV laidos bruka tupa idealogija i eilinio ovyvateliaus smegenis apie tai , kaip mes esame patys pachiausi pasaulyje, o visi kiti (ishkyrus Izraeli), yra ne tokie pachiausi kaip mes…

Izraelis rulzzz, tai čia net ne diskusija, bet kodėl JAV?
Mano patirtis rodo, kad tie, kur nuo mūsų yra į rytus, nuoširdesni, bei intelekto ne taip stokoja.

Psycho … kalbu apie valstybe, o ne apie zhmones . Tai yra skirtingi dalykai… O del rytiechiu nuoshirdumo, tai ash 100% su tavimi sutinku.

JAV

Ledvarni, o su kuo tau teko gyvent ten, konstitucija, kodeksais ir deklaracijom, ar visgi tave supo žmonės?

Zhmones supo , Psycho … zhmones , paveikti idealogijos Blogai