Kartu:)


Kartu:)

Gėlė Gėlė GėlėLabai gražu Širdis

Aha Taip Gėlė Gėlė Gėlė

grazu,bet manes kazkodel vestuviu foto nebevez Nebet vis vien sveikinimai Gėlė Labas

Katė Šuo

Mane tai pakolkas dar veza Cha chaAciu uz sveikinimus Kava

gal galima autoriu suzinoti? po savaitgalio priviso nuotrauku is vestuviu. Kodel nededate nuotrauku is skyrybu akimirku? su sulauzytais kocelais ir sudauzytomis keptuvemis?

Girtas gera ideja .Sukrapytas vyro kostiumas,pilami i tulika Gucci kvepalai,imestas i vandeni veikiantis fenas Tūsas o siaip vestuviu foto-vis tiek,tik vestuviu foto.Maciau keleta labai graziu,darytu studijoj,bet vis tiek,kazkaip preska ir tiek Nežinau

studijiniai darbais visuoemt grazus, ypac jei pozuojantys yra naturaliai besielgiantys pries objektyva. Bet kuriuo atveju, as i “sustatytas” nuotraukas ir vestuves pagal fotografa, ziuriu neigiamai

ši nuotrauka tikrai labai puiki. Jus cia vis tik pozavot ar naturaliai pagavo?

speju, kad siek tiek pozuota. Bent, jau kiek teko matyti nuotrauku (kitu fotografu) tokios akimirkos buna suvaidintos.

Sitas fotografasbuvo fantastiskas Laimingas Mindaugas Armonavicius. Jis mums iskarto pasake ir ispejo,kad nemoka zmoniu sustatyt pozavimui, tai taip ir buvo, nebuvo jokiu: o dabar pasisukt, ranka zemyn, kojas aukstyn. Tiesiog visos kurios ale pozuotos, tai tiesiog paprasydavo, kad dabar eidami pasisukit i mane, ar pasibuciuokit…Padare keleta su pulku sustatytu, bet pripleskina daug kadru ir ziuri kuri geriausia, jam uz nugaros stovejes musu operatorius tiek visus juokino, kad nei vienoj fotkej nera dirbtines sypsenos Cha chaKaip panikes mano sake:"kai fotkino tai nesuprasi, vis pavaiksto paspragsi, paspragsi ir vel toks beveik nematomas, i akis nelendantis,o kai paziurejom…Grazu Laimingas

Mindziulis… Jauciasi profesionalus darbas. Butent tai ir vadinu tikru fotografavimu, o ne taip, kaip daro tie, kurie “fotografuoju ir filmuoju” vestuves. Dazniausiai tik maiso ir sukelia panika vestuvese, o ne daro gerus kadrus. Matosi, kad fotografuota profesionalia technika, bent jau is tavo diary galima spresti. Dar karta irodymas, kad neverta gaileti pinigu fotografui. Nes geros nuotraukos lieka visam.

Ne ne, jau kad nesigailim tai tikrai Laimingas O filmavo Sauliukas Paurazas, tai irgi esamgarantuoti, kad jokios gulbes pagal Butkutes fonukse neplaukios fone Cha chaAs kai pamaciau nuotrauku albuma,kuri jis mums padare, tai vos nepuoliau ant kaklo Cha cha Sakau,visu pirma tai net nesijaute, kad jis ten yra,o kiek jautesi, tai toks saviakas, kad vos ne kaip draugasbuvo,o ne samdytas dede fotografas-operatorius Taip

galetum buti puikus pvz toms, kurios nori kuo pigiau ir stengiasi rasti pigiausia varianta neziuredamos i kokybe. Man iki siol kelia juoka matyti vaizdai Siauliuose, kuomet bene 80% takart matytu fotografu kartu ir filmavo, net neisivaizduoju kaip reikia speti tokius dalykus daryti, nebent, kaip sakoma, vestuves “buvo pagal fotografa”. Jis nuolat vaidenasi ir reguliuoja “eisma” jauniesiems, nes nori padaryti kadra is ten ir taip, o po to dar ir pafilmuoti. Man toks “taupymas” atrodo labai juokingas. O svarbiausia, kad filmuojama su paprasciausiomis megejiskomis kameromis, kurias kiekvienas gali nusipirkti bet kuriame buitines technikos salone. Idomiausia buna klausytis komentaru jaunuju jau po to, kai jie pamato ta filmuota medziaga: garso nesigirdi, vien tik vejo osimas, vaizdas dreba ir t.t. Su uzuojauta klausiau vienos poros pasaskojimo, kad ju operatorius per ju vestuves prisigere ir po to ieskojo kameros, nes buvo kazkur ja nukises, sake, kad buvo baisiau uz kosmara.

Mes,ypatingai as, labai didelia svarba teikiu nuotraukoms, kiek mazesne video medziagai, ir tikrai labai kruopsciai rinkausi fotografa.Siaip esu labai sentimentali, gal todel labai nuotraukas sureiksminu ir noriu, kad jos butu mazu maziausiai puikios LaimingasO va uzvakar maciau vienos panikes vestuviu foto, kur mano drauge pamerge buvo…Tiesa pasakius, net siurpas nukrate NežinauVat, kaip tik Siauliuose. Irgi sake, kad ir fotkino ir filmavo jis ir dar ramybes visiems nedave…

nu bliamba, perskaiciau ir ir net sypsausi is to, kad tai tiesa. Pasirodo, kad ne vien mano sutikti zmones tokiu nesekmiu patyre. Man tik idomu, kaip jiems pavyksta susizvejoti klientu, negi jie rodo kazkieno kitu darytas nuotraukas, ar tiesiog atrenka geriausias ir kitu nerodo. To dalyko dar nesuprantu. Na, manau, kad butu virsune, jei koks fotografas-filmuotojas prieitu prie manes ir paklaustu, kodel as tik fotografuoju, o ne fotografuoju-filmuoju. Tai nzn ar susilaikyciau nesijuokdamas. Nes ziuredamas i tuos operatorius nesusilaikydavau nuo juoko ir priversdavo ju darbo stilius sypsotis nuolat.

Nezinau,net neisivaizduoju, as kaipvelnias kryziaus baidaus tu visu “universalu” Nekaltas Viena, mintis persasi, kad zmones kokio tai skonio neturi gal? O dar kai tie “universalai” darparodo visasavoismone ir jaunuosius isodina fotosopo pagalba i kokias tai dziungles, tarp dinozauru ar kita “baisiai grazu” fona, tai aplamai verkt norisi… Galu gale yra dar kazkokios mados fotkinimo gal? Seniau tai pamenu kazkais besizenijanciu giminiu sodino kazkokioj parduotuvej tarp plastmasiniu geliu ir isivaizdavo, kad tai yra grozio virsune Cha cha Arba jaunoji ant delno ir dar kruva sedevru… Tai tie visi pensinykai taip grozi suvokia…Kazin ar jauni dabar taip befotkina? Kazkaip visi to naturalumo nori,o ne sustingusiu ir iskreiptu nenaturaliu sypsenu.As pati labai labai labai megejiskai fotkinu, bet megstu gaudyt judesyje, arba kai manesnemato, kad fotkinu.dazniausiai tada dauguma pamate fotkes stebisi, kad labai graziai gavosi nuotraukoj Laimingas Mirkt

Prasau ir persiprasa uz tarpu nebuvima, mano klaviatura streikuoja…

Katute01, patikėk, yra tokių žmonių, kurie žavisi tokiomis nuotraukomis, kada jaunieji yra įsodinami tarp gulbių, jų žiedus atneša kažkokie balandžiai ar panašiai, a, dar su lelijom kažkas sugeba “minaniškų” vaizdų sugalvoti ŠypsenaAš galvoju, kad čia didelę įtaką daro jaunųjų tėvai. Tos senesnės kartos žmonės žavisi tokiomis nuotraukomis, o kaip nesamdyti tokio fotografo, kuris patinka uošvenei? Nesvarbu, kad ji tik kartą pažiūrės į nuotraukas ir dukart parodys jas kaimynėms pabrėždama, kad jo nusamdytas fotografas padarė tokias gražias nuotraukas Kaip visuomet, lietuviai jau tokie, kad džiaugiasi gavę pigiai, o apie rezultatą galvoja paskiausiai. Tik jau po visko supranta, kad toje vietoje taupyti buvo neverta. O vestuvių nepakartosi, antro dublio nebus. Vestuvės - antras pagal sunkumą fotografavimo žanras (pirmas - karo vaizdai), nes ten nepakartosi nieko, stresas, kad nepražiopsotum, stresas, kad kažko nepamirštum. Buvo vienas toks operatorius-fotografas, kuris sakė, kad vestuvių dieną tik tokie vaikiški kadrai su gulbėms, su dar kažkokiais pričindalais, nes tam ir yra vestuvės, o jei nori rimtų nuotraukų, tai, pasak jo, turi po vestuvių, arba prieš vestuves, samdyti fotografą specialiai tokiai fotosesijai ir vaidinti vestuves Ir tokie “meistrai” samdomi Šypsena