Kartu amzinai


Kartu amzinai

Gražu Gėlė

indusas Nekaltas

amzinai sakai Nekaltas hmmm.

Linkiu, kad tikrai amzinai Taip Gėlė

ir ko tokios grazios panos ant tokiu juodashikniu lipa …

Todėl, kad su jais jautiesi tikra moterim, o ne šiaip kokia bobelka! Na, kai kuriom gal dar ir tai patinka, jog jie turi pinigų?

kokie kontrastai!

pietieciai yra didesni makaronininkai - pas juos ant moteru kabinimo ajej kaip liezuviai pagalsti. Tai lietuvaites ir susilydo… Pamenat ta anekdota kaip ivairiuose pasaulio kurortuose skamba prisipazinimas meileje?

United Colours of Benneton NekaltasKiek bendravusi su kitatauciaisi, tai esu atskiros nuomones apie juos…ale tikekimes, kad sitas kitoks…

Jo, pietiečiai kažkodėl labai kabina mūsų mergas. Kodėl jie jų nori? Beje, nuotraukoje, nors jie skirtingų rasių, bet yra kažkuo panašūs Be to, manau, kad pietiečiai, kaip vyrai, lovoje yra geresni Taip

bus grazus beibiai

madam, del lovos, tai patieke… cia mitas…

nigeriams ir indusams yr galimybe pasirodyt, kai pakabina kokia balta. jei blondine, tai isvis paskeles gali but. del to nepagaili ir pinigu. o musu vistelems ko dar reikia… bile ka tik joms kokteiliuka nupirktu, o ir su bezdzione gi ant lt permiegot nelabai pavyks, kauno zoosode zmoniu baisiai daug Cha cha tai ir naudojasi proga Cha cha egzotika, tipo Cha cha

nu jau kad pripezejot bobos nesamoniu…pietieciai lovoj geresni, jie turi babkiu, su jais jautiesi tikra moterim, boze boze Nekaltas man tik vienas dalykas indomus yra, kaip jos nebijo susideti su tokiais? as bijociau: del religiniu sumetimu, del aplinkos, kurioje jie gime ir augo, del auklejimo ir t.t.

jau dienorastyje pas Lora… i viena nuotrauka buvau parasiusi komentara, ale jis dingo Nekaltas… tai pakartosiu ta komentara cia : " O kodel vestuvese nesimato Jo giminaiciu ? …"

Jis indas? Nekaltas Myliu

Ech LoiraKriste ar vertejo ishviso tas nuotraukas skelbti. Ziurek kokie dabar komentarai. Beje ir ash jiems pritariu.

Martynuk tai kaip ten skamba tie prizipazinimai meileje? Neteko girdeti. beje, vyrioko zvilgsnis man atrodo siekt tiek agresyvokas…

jos diary yra parasyta- brazilas Nekaltas ir jie sakot blogi vyrai? ( negi mes tokie rasistai? )