Kartingistams

dr ngali zinot kaip bus ateity. bet lietuviskas fondas per metus beveik 9% pagimde is nieko :confused: angliskas siek tiek maziau. apie 7 gavosis. anglai pasieme 1.24 svaro. lietuviai - 68 eur Juokiasi

Tai naturaliai kyla klausimas, nx man tas fondas, ne? Paplepėkim aisku su kapeikom irgi panasi istorija, kyla krenta kaina, bet tu turi ne burbula o realia investicija, kuria gali čiupinėti ir per 30sekundziu iskeisti i eurus.

jezusai, tu nelygink salos su bananu respublika, doktoro pensija yra labai zjbs, mano mama si menesi eina i pensija, tai pradirbus visa gyvenima, gaus byski maziau, ir tai su salyga, kad laksto pati ir renkasi pazymas, apie pajamas iki 1994m.

nu sakau - tau gerai - tai gerai Taip

a-1 tai as ir paklausiau, kad palygint. Cha chamano mama jau tuoj bus 10 metu kaip pensijoj. visa gyvenima pradirbus. nu ir suds su bruknem. aisku, nebadauja, bet irgi nefontanai.

Realiai mano galva geresne graza net busto paskola, gero likvidinio busto, su pridėta ta 100€ imoka kur i fonda kiši ir senatveje parduot ta NT, bei gaut i rankas investicija. Aisku man gerai, o gal blogai, bet tai nereiskia, kad as turiu daryt, kaip tu darai. Ar privalau?

as kazkada Lt buvau acidares ta fonda. i IRL isvaizvau 2006-tais, bet Mama sake dar eina laiskai ir kaupias € Juokiasi

Vycia, su skola ar pliusu, tu išsiaiškink Cha cha

tai pirma klausimas sitas ir buvo Juokiasi nuramino kad i +.

tai as irgi 6 metai LT nieko nemoku - ale auga vos ne po 10% per metus Cha cha

O tai nx jie kazka ten skaiciuoja, kai imoku nemoki Cha cha, tipo nutraukt negali, bet skaiciuot privalo? Cha cha cia nuo ko priklauso, va ajiezus sumokejo 68€,tai teoriskai turetum i minusa varyt Paplepėkim

dr, netureciau. tarkim fondo verte - 10.000 siai dienai. per metus paaugo 8%. patapo 10.800 ateme 68 oirus uz administravima ir aptarnavima. vis tiek 10.732 liko, kas yra 7.32 procento netto prieaugis Gerai

Reik investuot i vaikus, nes blia bus kaip kad buna, kad tevai pensijoje ir dar išlaiko balvona arba du Cha cha

As lygiai taip pat kaip doktors darau Gerai irgi i carizma investuoju, ka ten carizma tu paciu smetonu kainos auga suoliais (zinau, nes truputi kolekciuonuoju monetas). Monetu skaicius baigtinis (net mazejantis) istorine verte su amzium tik auga. jokios kojines ir fondai nepa3.14is ilgalaikeje perspektyvoje.

Ajiezus, tarkim turi 10k kazko,o jei turi 500 kažko, per 10m bus 0,veliau jau minusas ar jie sustos tave administruoti? O jei kokia kataklizma ir is 10k lieka Špyga, ka tada?

Senatvėj nupušit vistiek kažkiek, atvažiuos gudrūs anūkai ir žiūrėk po vieną kitą monetą vis dings Cha cha

Anelka, pas mus gal ~9m tradicija pries naujaka arba po naujako nupirkt po kapeika. Anksciau gaudem kada nukris verte ir oerki, bet paskui bbi perki ir viskas, nes issimeto tas skirtumas parduotuveje. Man dzin is esmes prieauglis, tikslas toks, kad likt ant savu, bet visada beveik atneša pelno. Taip nesidomejau lt monetom, kazkada teko nupirkti basanaviciu maisiuka uz juokingus 2lt 1g berods. Nekaltas

Vabalaz Juokiasi Taip arba paskambins koks kokoko is lagerio, sakys anūkas sliwa naujobine supizdino, reik kompensuot nuostolius Juokiasi

ble fondai yra tik durniems, antai swdbankis per akujena pakilima nuo 2012 kur galejai kur nori investuot ir butum su + isejes, nes akcijos naujas lubas pramusinejo pavare i minusa III pakopa tai blt nzn, kas bus kai meskos ateis? Lt esantys bankai net svarankiskai tu fondu neadministruoja, bet ima pinigus uz administravima, jiem px kas su tais fondais darosi vistiek paima piniga uz “administravima” nes jiems svarbu ju pelnas. Perki blue chip’us arba carizma ir tiek ziniu.

Agzpiertai investitoriai Cha cha vienintelis ant zemes daiktas katras per visas istorines krizes niekada vertes neprarado o tik kele - deimantai Cha chaPS doktorai siaip vabalz gera tema paliete, pacans kokiu pagerintu pacuku atsives ant pistbalio ir ziu kad visas pensijinis fondas irgi minuse Cha cha