Kartingistams

paziurekit, pas mus gatvese 30 metu neismoksta juostas paisyt ar teigiamus posvyrio kampus daro, o cia per keleta metu norim is slaveju autogigantu lygio

Su posvyrio kampais teisinga pastaba, po to stebisi, ko ten tiek avarijų žiemos metu arba per lietų. Cha cha

toks vaizdas, kad ne ta puse lapa i kopijavimo aparata ikisa, bet 30 metu nesuprast- sugebejimu virsune

Ajiezus, tau tik svarbu vapet, vardan vapejimo Juokiasi mano sodrine pensija ~140€,visa kita karine. Juo labiau nera garantijos, kad ir tuos grašius prapis privatinYkas. Del senatves buk ramus, manau turesiu ka parduot, kai reikes euru oriam gyvenimui Labas

Ta prasme? Marčią? Žliumbia Cha cha

GaisTrinę Žliumbia

Inksta Paplepėkim

Žiaurūs mes bičiuliai. Cha cha Gerai

Apkabinimas

Apie tuos pensijų fondus turiu savo nuomonę. Cha cha Man atrodo tiesiog geriau atsidėti pinigus pačiam juodai dienai, Nes kai pasiskaitai sąlygas, mokesčius, tai nematau aš ten šviesios ateities iš banko pusės. Dar klausimas ar tie bankai bus kai man ateis pensijinis amžius, galite sakyti, kad viskas apdrausta ir t.t. bet… jeigu sugeba 150 metu dirbęs bankas žlugti per naktį, tada įmanoma viskas.

dr, nu prapis privatynykas - prapis. tam yra draudimai. neisgyvensiu - tai nors bus kas paveldi Šypsenabet tai aisku - cia tavo asmeninis reikalas. nu sodra ~140 + pareiguno kiek - 300? - tai cia jau zjbs Gerai jei tau gerai - tai gal ir gerai Šypsena

edai, nu nzn. as pvz turiu pensijas siai dienai jau 2 UK fonduose (aviva ir Legal & general) ir dar turiu Lietuvoj. I lietuvos fonda jau 6 metai nieko nepervedu (nes ten eidavo ten ta II pakopa ar kuri, kur % nuo sodros). bet nors ir nepervedu, nors ir atima kazkiek, bet vis tiek tas fondas auga Gerai

Durniau, ka as surinksiu is tu 2% i fonda, nuo 140€ pensijai gaut? Ir dar syki durniau, jei sakysi kad reikia moket po 50€ - 100€ i fonda, kai gali pirkt i metus uz ta suma tam tikra pirkini, kuris duoda tokia graza, kad tavo fondas usa ciulpE kampe. Labas

durnius durninasi. saunu Geraip.s. i pensijos fonda saloj 15% pervedu. o ka tu cia gali nusipirkt uz 1200 eur kuris tau duoda kokiu 10% graza? Apakęs

Ori senatve, turtingas gyveninmas, gera but protingu Myliu

aha. o kaip tau? Cha cha

skelbiu.lt/skelbimai/parduodamos-caro-nikolajaus-10-r ub-mo netos-20929071.htmlDurniau, kainavo vienu metu 700lt,paskui 330-340€. Labas dabar pac matai. O ir neprapis joks aviva.

dzyzi, kaip UK sako: Stop Smoke!

bura, aik vairOt. dr tai tikrai tikrai po 30 metu bus kokie 2000 TaipP.s. galiu tokiu pardot po 350 oiru. koki kibira turbut. imsi?londoncoins.co.uk/?page=Pastresults&auc=162&se archlot=1691& searchtype=2

Gal bus, gal nebus, bet iki Špyga nepavirs, kaip acijiEs ar pavirs?