Kartais tenka ir dirbti


Kartais tenka ir dirbti

Mazdaug kas antra diena tokie mazyliai uzkimba, rite zvimbia nesustodama,nors prisukta ant maksimumo, kai belieka kokie dvideshimt metru, nieko kito nebelieka kaip shokti i valti ir vytis

juodas pavydas Vau!

bijociau tokio samo Vau! Cha cha

Jau jamu su pirshtinem, uzteko pirmos savaites, galvojau dzyn tie keli dantuku brukshtelejimai, bet kai per diena tenka po deshimt ish vandens ishtraukti, tai vienas bruksht, kitas bruksht, nu nafik, nuvariau i supermarketa ir jamiau penkias poras pirshtiniu grindims mazgoti Šypsena

Juodas darbas,- “neapavydziu”. Sunku jums ten! Juokiasi O siaip vo Gerai

Na kaip cia pasakius, per dvi dienas apmokai naujus klientus kaip patiems viska daryti, likusia savaite karts nuo karto zukles vietoj pasirodai ir gana, kitas laikas- nauju vietu paieshka, siestos fiestos bastos ir t.t., nesiskundziu, netgi sakyciau nuskilo, smagu buti profiu savo megstamoj srity

zilka… Geraicia kuriam kraste taip kabliuoji… Ufff Mirkt

Gerai Taip

LabasJezau ,praplėsk šios žemes gerybes,nuvesk vandens srautus i "kenčiančiujų " pusę… Angelas KietasŽilvinui sekmess linkesim ,darbas su pomegiu susiliejo …, Flirtas,a beraik geriau… UfffSakyk mielasis,vo kodel tanais Šamai toookie dideli…?

grysiu lietuvon, tokius pat is slapto ezero trauksiu Be be be Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Wialnias ApkabinimasNekaltas Angelas… vo cia man tink,tai kur privažiuot duok koordinates,ir turek raumeny Tomai Flirtas,pagavai paleisk ir kitas-za bortom Labas Liežuvis Angelas

ontens pas mane nera pagavai-tusonken Cha cha dabar jau duok koordinates, o kaip kvoka padovanok kaledom, tai nepazystu as tu draugu Klasta Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Gerai, Žmogu pažinti visada yr sveikintina,mes nedrasus nes bijome nudegti,veidmainiavimas kaip gaila musuose priedangos skraiste…aš buvau jau “rojui”…ir toliau jei ileis …pabuvosiu,kvakles dovanot galima ir kitomis progomis,užduok sau klausima-ar viskam Tu pasiruošes ??? …Sekso nebus,as-moteris myliu… Nežinau Angelas Mirkt

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai

jibat Juokiasi

keliauja sitie atgal i vandeni ar konservam?

baltai pavydziu tau Gerai galetum kada filmuotos medziagos ikelt kai traukiat Šypsena

Vaziuosiu ash ten pas jus kada, uzhtenka seile varvint… Liežuvis reik ir halibutam duot pailset ir seip su plafkem zhvejyboj jau labai seniai nebuvau…

Sunkumų kilnotojai Juokiasi