Karšių žvejyba

ZB, niekam nekibo, o galvojau kad aš lohas kvalifikaciją pragėriau Cha cha

Galvojau, kad as vienas savaitgali atsasal su karsiais, pasirodo neCha chaCha chaCha cha

Nemačiau net kibimo savaitgalį ant boilio. Tėvas su slieku ir karmuške šalia gaudė, tai kelis gal po 300 gramų paėmė. Totali nekiba buvo per tą karštį.

ir kaip ne keista kai niekad iki tol daug nuknistų boiliųNekaltas
kiba kuojos siautėjo, nes nuo 300g kuoja 15mm siurbia tik dainaTaip
per mėnesį pabaigiau Deepex persikąApsvaigęs

draugas irgi ant plauko gaudė?

Sekmadieni paseriau kukuruzais. Pats pustusciai atsedejau, vakar po manes draugas atssisedo. Mazuolius pritryne nuo traukimo, viena po kito. Vejas ir banga ir piktas oras yra karsio eldoradas. Netaip kaip sekmadienio stilius

Labas

na, šis savaitgalis man ir kolegom su karšiais buvo Ignoruoju tiek vasarinėse tiek rudeninėse vietose. Per 2 paras cik 1 karšis pasirašė, o iš valties išvis šikna, tik kuojosUžsispyręs
mano vietoj kažkas perlovke buvo užšeręs, tai gal pataikiau ant 2 paros efektoNekaltas
bbz, bet pailsėjau ir be karšio geraiUfffUfffGirtas
dėl rudeninės - tai kad vanduo dar per šiltas, jie nesibūriuoja ir link duobių da netraukia. Bent 15C būtų, tai galNekaltas

Si savaitgali su karsiu liudesys . Tikiuos koja pakiso nepastovus slegis ir didelis vejas , o ne mano kokios nors klaidos . Didziausias karsis apie viena kg. ir tu vienetai , uztat dideliu kuoju sociai ko anksciau nebuvo . O gal karsiai isejo i rudenines vietas ?

Buvau ten vakar t.y. treciadieni , dviese po du 700g. per visa diena , auga toliau . vaziuoju ryt t.y. penktadieni . Tikiuos bus geriau . Padariau irasa nes kaikam kilo abejoniu del kolos butlio turio , tai i dienorasti ikeliau nuotrauka su irodymais .

Savaitgali vienas rytas sekmingas, gaudziau kaip visada 8 metruose, nuo 6 iki 9 ryto jau turejau 12 vnt, is kuriu 5 riebesni atgule i rukykla, kiti riebala kaupia toliau. pries tai ryta sedejau kitoje vietoje, tai nei vieno isiurbimo…

Si savaitgali karsiai vel dziugino . Smagiai pasedeta su kompanija toje pacioje vietoje kaip ir praeita savaitgali . 3kg. +/- nemazai bet iki 4kg. dar toloka . Mano karsiai tik prasideda , na ir dar neruduo , taip kad viskas priesaki . Foto dienorastyje , (kazkodel aukstyn kojom , bet tai neesme).

Kas susiję su žuvim apskritai nieko negalėčiau garantuoti. Bet rugsėjo mėnesį toje vietoje 90% kibimų nuo dugno, o šiuo metu 90% kibimų per pusę vandens. Tokia vat situacija Pavargęs

Matai 10 metru gyliuose tikrai ne kasdien kimba. Gali per savaite kokios 2-3 dienos kai uzeis. Ar tu garantuoji kad pataikei butent ant tokios dienos kad kazkokias isvadas daryt. Va atsedejus kas antra para savaite laiko, tada gal isvados. Draugas jau pries pora savaiciu karsius ant 9 metru gaude, net karpi 15 kg. Pagavo ant tokio gylio. Aisku jaukina nuolatos ta vieta

Vakar pabandžiau žvejoti 10 metrų gilyje, bet nuo dugno vos porą kibimų, daugiau kibo 5-6 metrų gilyje, bet tik puskaršiaiLiūdnas Darau išvadą, kad tokiam gilyje dar per ankstiNežinau

Kaip kur.Rytas 5,30-8,30 sulinys ,viena kuojukste…Panasu ,kad pas mane uzsidaro karsiu sezonas.Kituose telkiniuose dziaugsis dar visa rugseji,o as jau turbut spiningus imsiu…

Viskas normaliai su tom mėnulio fazėm . Gaudėm dviese , vakarinė ir rytinė zuklė . Viso pas mane 10kg. o pas draugeli 12kg. Visi maždaug iki 2kg. amnestuoti . Truputi vėliau dienoraštyje bus foto . Gaudyta vienam iš gražiu Aukštaitijos ežerų .

Mūsų krepšininkams gali ‘‘padėti’’ tik tas kuris stovi ant RIO kalno viršūnės.Be be be

gal ir mūsų krepšininkams mėnulio fazė padės Apsvaigęs

Treciadieni keisis menulio faze,galbut suaktyves ir zuvis.

Po tokio krepšinio ,miegas garantuotas.Juokiasi