karolio draugas:)


karolio draugas:)

ryzas pidalas Blogai

“Aš RUokas ŽElinskas” Pavargęs

photofile.ru/photo/vovackanet/3824018/89175744.jpg Cha cha

JuokiasiA jau būva šits parads? Aukų yra?

reike jou vaziuot i parada pametyt akmenu Valio

O kur pikti kaimiečiai?

tingejo vaziuot, cia tik daugiau sneketa nei daryta Cha cha visi pries parada bet kad imtis veiksmu irgi ner prasmes nes tai ju neliecia… Šypsena kaip jie cia isreiks nuomone praeidami taip ir zmones isreiske savaja nepritardami zodziu… ir nevaziuodami ten “mustis”, o kuo maziau demesio cia ir priesininku jiems… duo maziau paskiau bus kalbeta per telika ir t.t Mirkt nx jiems to demesio… Šypsena

kacurani > teisingai pasakyta Šypsena žiniasklaida galėjo juos išvis ignoruoti

Tai čia žiniasklaidos tikslas ir gerai įvygdytas, užtad, kad benzas bus 5lt visi tyli.

Atvykęs V.Šustauskas iškart sukėlė incidentą. Per megafoną jis ragino imti teritoriją šturmu, nes ją saugo nedaug policininkų. Už tai pareigūnų buvo iškart įspėtas, kad už tokius raginimus gali būti suimtas. Į tai V.Šustauskas atsakė: “mane visa lietuva pažįsta, o tave tik p…rastai pažįsta. Esu tiek sėdėjęs, kiek tu nesėdėjęs”. KAuno ex mero poziuris Juokiasi

Kietas kavenskas

15min.lt/images/photos/599535/big/1273310813dsc00414.jpg Cha cha

rimtas tas sustauskas Juokiasi rekauja, kad reitingus pasikelt, kad is taksisto vel i seima nueitu Juokiasi

Juokiasi Amžinai liksime dėkingi šilainiams už šį puikų merą Cha cha

delfi.lt/news/daily/crime/pries-homoseksualu-eitynes-chulig anai-isdauze-ju-gyneju-langus.d?id=32007899

bet kases pastate jis tada pamenu… cia buvo ****eic… bet paskiau suluzo jos greit Cha cha

kacurami>pas mus rajone tai darbo partija kases pastate,tik labai jau nerimtos pasirode Juokiasi

tai kad ant snargiu ten pavare… Mirkt

na bus riauses ar ne ? sake apie 300 snukiu arsiai nusiteikusiu