Kariuomenės pasirodymai visuomeninių renginių, švenčių metu

Kariuomenės pasirodymai visuomeninių renginių, švenčių metu

[quote] http://www.kam.lt/index.php/lt/121765/ rašė: Šeštadienio, sausio 14 d., vakarą apie pusantro šimto savanorių, šaulių ir savo krašto istorija besidominčių žmonių patraukė į tradicinį naktinį žygį “Klaipėdos sukilimo dalyvių keliais”. Žygis vyko iš Kretingos į Klaipėdą. Istoriniais sukilimo keliais žengė ir daugiau nei dvidešimt moterų bei 17 KJP karių. Klaipėdos Teatro aikštėje žygeivius patrankos šūviu ir KJP pučiamųjų instrumentų orkestro maršais pasitiko miestiečiai.
[/quote]

Galima džiaugtis, kad KJP kažką organizuoja, kad į savo renginį priima civilius.
Tik verta priminti informacijos stoką. Jūrų skautus žygin pavaryti – įprastinis sukarintas būdas (jų norais ir nenorais domėtis nereikia ). O tokiuose renginiuose dalyvauti norintys civiliai nesužinojo.
Žygis "Klaipėdos sukilimo keliais" – jau tradicinis. Taigi, ponai karininkai ir puskarininkiai, viršilos ir seržantai, tokius renginius nelaikykite karine paslaptimi – gavę informaciją paplatinkite ją nors čia klube…

Cia, sitam forume, jokie kariskiai oficialiai neskelbs. Ka cia randi yra nukopijuota is www.kam.lt, “Kario”. “Savanorio”, “Krasto apsaugos”, daliniu skelbimu lentu ir panasiai. Beda tik ta, kad ir ten, KAM valdomuose informacijos saltiniuose, ji atsiranda arba labai skysta arba labai velai.

Faktiskai, jei nori dalyvauti tame zygyje, imi 2008 kalendoriu ir apsivedi skrituliuku ta diena Šypsena Salia uzsirasai ka pasiimti, kiek km ir pan. Nes kolkas tik Radvilu zygis turi savo puslapi, su visokiais patarimais kad koju netrintu, ka pasiimti ir pan.

Beje, siu metu zygis Klaipedos sukilimo dalyviu takais vyko per gan didele audra, tai tikrai turejo palikti ispudi Šypsena

Ankstesnėje žinutėje nenorėjau išsiplėsti, ir Sviesikas ne viską suprato pilnai.
Tame savo kreipimesi kariškiais minty turėjau ne tarnaujančius ten štabuose, o dalyvaujančius šiame klube (kad ir rezervistus). Jie http://www.kam.lt ir kitą karišką žiniasklaidą paskaitinėja dažniau už bet kurį civilį.
Norinčiu dalyvauti renginyje minty turėjau ne save, o daug tokių.
Tikiuosi, daugelis mane suprato ir supras.

[quote] Sviesikas rašė: … KAM valdomuose informacijos saltiniuose, ji atsiranda arba labai skysta arba labai velai.
[/quote]
(minty turėta informacija)
Tikrai taip TaipTaipTaip

Vyteli, kai turim laiko, stengiames informuoti. Tik daznai pries tuos renginius, sventes ir pan patys bunam labai uzsieme ir nelabai yra kada cia parasyt. Na, bet as asmeniskai pazadu kita karta pasistengti pranesti Mirkt

O apie Klaipedos sukilimo zygi tikrai girdejau labai geru atsiliepimu Gerai