kantora


kantora

ar gera? tepalus ir filtrus sugebes pakeist? Cha cha

lempute pakeist su prieziura, gal ir tinkami

nh Juokiasi

giria juos kažkodėl MB forume, bet kainas lupa. Reikėjo apžiūrėtii vieną mašiną Kaune, dariausi diagnostiką ten, sumokėjau 60lt, nafik…

Geriausia pas Maiki Gerai

Ratai Ne

Kad pas maikį ir brangu.

kiek maikis sake kainas,tai jos ne man Apakęs. o siaip foto esme Gerai

jei rimtai, pusbrolis sugalvojo i kauna varyt savo e60’tam keist tepalus ir filtrus, tuo paciu paziuret kas darosi kompui(cc blokui), kur visas pramogas valdo(dvd, tv, kamera ir pan), nes pries pusmeti keistas, virs 1000lt gavosi, dabar vel krusasi, jei vel reikes keist, galvoja parduot bmw Cha cha

tepalus vaziuot i kita miesta keist Juokiasi Gerai taigi pas jus kaime ten kaip tik pigiau viskas turetu but

pas mane atvaziuokit, tikrai pigiau tepalus pakeisiu Juokiasi

Gerai Juokiasi Juokiasi

Juokiasi

tai ble sakau, kad ta kompa reikia paziuret, o tuo paciu ir viska pakeis Liežuvis

kad majamyje neblogas elektrikas yra, bangietis, turi įrangą. Nafik tokį kelią važiuot į kauną pas tokius meistrus, kurie nėra labai jau kompetetingi.

cia ne mano bedos kur jis vaziuoja, tik vaziavau ji parsivezt Mirkt as viska pats ir vietoj darau, tik aisku prie motoro vilkaviski nera kam pasidarbuot Cha charobis, kas jis toks, reikia man servisa nunulint, airbag dega.

nepamenu niko, jo tema yra čia apie ECU, diagnositkas visokias. Rudenį apžiūrėti majamyje vieną tačkę pasinaudojau jo paslaugomis. Atvažiavo į vietą, atspausdino visas klaidas, paaiškino kiekvieną, ko apie MTM nepasakyčiau, kai užklausiau ką tas reiškias, ką anas, tai myykė…

servisa nulint pas meistra? negi nera internetuose, kaip nunulint?

huntero, paieskok jei netingi Cha charobis, reikes pasiieskot.